Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

Zamawiam na 18:30 i gitara gra :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Heloł

Życzę Wam udanego spota :good:, a ja mykam na weselisko :drunk::dance2:, szkoda że tak wyszło pogadał bym z Wilma jak powiatowy :facepalm:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________Robert to z tymi kwaterami w BT będzie ciekawie :gwizdanie:

Teraz to Basia dopiero będzie psioczyć :wallbash:

Opublikowano

:hi:

:bry::hi:

Zamawiam na 18:30 i gitara gra :wink4:

Spoko :good:.

Co do umytych autek, u mnie tez leje wiec brudasem i tak przyjade i tak :gwizdanie: :tongue4: .

Opublikowano
:hi: ja jestem za 19 sękata dłużej z Wami bym postał jest 2:2
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

panowie ma kto laptopa do sprzedania mam kupca :?: :?: :?:

Opublikowano

:hi: ja jestem za 19 sękata dłużej z Wami bym postał jest 2:2

Jakie 2:2 :gwizdanie: Robert pyta tych co idą do sękatej a nie ogólnie.

Opublikowano

:hi: ja jestem za 19 sękata dłużej z Wami bym postał jest 2:2

Jakie 2:2 :gwizdanie: Robert pyta tych co idą do sękatej a nie ogólnie.

Robert nie sprecyzował kogo pyta :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja żartowałem z tym myciem aut bo w taką pogodę nie da się jeździć czystym :>

Opublikowano

ja żartowałem z tym myciem aut bo w taką pogodę nie da się jeździć czystym :>

wiem :wink4:

Opublikowano

A ja sobie umyłem :decayed:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 14:14_________________________________________________Zamówione mamy na 18:30 :decayed:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 14:14_________________________________________________

:hi: ja jestem za 19 sękata dłużej z Wami bym postał jest 2:2

Pytam tych co się wybierają do "Sękatej" :cool1:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 14:15_________________________________________________

Robert to z tymi kwaterami w BT będzie ciekawie :gwizdanie:

Teraz to Basia dopiero będzie psioczyć :wallbash:

Czemu ciekawie , po prostu musimy się dogadać kto z kim by chciał być w pokoju i gitara ... po drugie ja tego nie wymyśliłem :decayed: zresztą możecie przecież pisać do Jarko , kto chce mieć dwójkę może się dogadacie :wink4:

Opublikowano

Pany a co w razie niepogody na spocie ? Makro ?

Opublikowano

Pany a co w razie niepogody na spocie ? Makro ?

Będzie pogoda :cool1::baseball:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 14:26_________________________________________________Pany przed chwilą przejeżdżałem obok TESCO i jakaś czarna S8 już tam stoi :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

panowie a bedziecie jeszcze po 18.00?? bo mam cos do zalatwienia i bede o 18.20 mam nadzieje ze jeszcze bedziecie

Opublikowano

Pany a co w razie niepogody na spocie ? Makro ?

Będzie pogoda :cool1::baseball:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 14:26_________________________________________________Pany przed chwilą przejeżdżałem obok TESCO i jakaś czarna S8 już tam stoi :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

WOT :naughty: :naughty: :naughty: ?

Opublikowano

panowie a bedziecie jeszcze po 18.00?? bo mam cos do zalatwienia i bede o 18.20 mam nadzieje ze jeszcze bedziecie

18:30 część jedzie do "Sękatej" , ale na pewno ktoś jeszcze będzie :wink4:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________

WOT :naughty: :naughty: :naughty: ?

Chodzi Ci o nr. rej. ?

Nie zauważyłem jaki miała :rolleyes:

Opublikowano

panowie a bedziecie jeszcze po 18.00?? bo mam cos do zalatwienia i bede o 18.20 mam nadzieje ze jeszcze bedziecie

18:30 część jedzie do "Sękatej" , ale na pewno ktoś jeszcze będzie :wink4:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________

WOT :naughty: :naughty: :naughty: ?

Chodzi Ci o nr. rej. ?

Nie zauważyłem jaki miała :rolleyes:

panowie a bedziecie jeszcze po 18.00?? bo mam cos do zalatwienia i bede o 18.20 mam nadzieje ze jeszcze bedziecie

18:30 część jedzie do "Sękatej" , ale na pewno ktoś jeszcze będzie :wink4:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________

WOT :naughty: :naughty: :naughty: ?

Chodzi Ci o nr. rej. ?

Nie zauważyłem jaki miała :rolleyes:

trzeba było się zaczaić na właściciela :decayed:

Opublikowano
Arabskie wesele - Americano Wiesiek jedzie z koksem właśnie na weselu :naughty::kox:
Opublikowano
  • Autor
Czemu ciekawie , po prostu musimy się dogadać kto z kim by chciał być w pokoju i gitara ... po drugie ja tego nie wymyśliłem decayed zresztą możecie przecież pisać do Jarko , kto chce mieć dwójkę może się dogadacie wink4

ja to widze tak :>

w jednej "czworce": Robert, Wiesiek, Badboy i Blant

a w drugiej: Marzena, Basia, Monika i Aurelia

w trzeciej: Atruroo, H4mm3R, Decks........ itd, itp

:decayed:

Opublikowano

może weźcie jeden duży dla Wszystkich

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.