Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jakoś się trzymam :gwizdanie:

no racja Wieśka brakowało to bym chyba sie posikał :polew: :polew: :polew:

Dzięki za pamięć. :notworthy:

Tak jak pisałem wódki do BT nie kupuję bo zaopatrzenie robi decks z Wilmą, chyba wiedzą za co. :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jakoś się trzymam :gwizdanie:

no racja Wieśka brakowało to bym chyba sie posikał :polew: :polew: :polew:

Dzięki za pamięć. :notworthy:

Tak jak pisałem wódki do BT nie kupuję bo zaopatrzenie robi decks z Wilmą, chyba wiedzą za co. :evil:

:hi: jak tam odtruty?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: jak tam odtruty?

Kurna wczoraj wieczorem przyjechał szwagier z Niemiec i trza było wziąć U no i trzeci dzień, jutro to już będę miał delire.

Opublikowano
  • Autor

Robert... a co ja miałam zrobić live skoro zrobiłeś, to za mnie... hum? :cool1:

Nie wiem czy pamiętasz, ale mówiłam, że chcę to zrobić sama...

Wilma to cie zaskocze, Robert tylko na spocie powiedział że dojedziesz niebieską B7 :decayed: więc kompletnie nie puścił pary z ust, a dał nam jeszcze więcej do myślenia :disgust:

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

dzisiaj stało nowe RS6 na parkingu obok europacars w Wodzisławiu... masakrator :kox: :kox: :kox: robi wrażenie.

a gdybym miał 65k ? ciężki wybór albo RS6 albo BMW m3 e46 albo skromniejsza wersja 330d + 10k na mody :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________dzwoniłem dzisiaj za tym potencjonometrem pedału gazu i dowiedziałem się że VW podwyższa wszystkie ceny od nowego roku... :confused4:

Opublikowano

Robert... a co ja miałam zrobić live skoro zrobiłeś, to za mnie... hum? :cool1:

Nie wiem czy pamiętasz, ale mówiłam, że chcę to zrobić sama...

Wilma to cie zaskocze, Robert tylko na spocie powiedział że dojedziesz niebieską B7 :decayed: więc kompletnie nie puścił pary z ust, a dał nam jeszcze więcej do myślenia :disgust:

Ja się z Wami zabiję :wallbash: :wallbash: W życiu Was nie odgadnę :tongue4:

Za mało lat praktyki...

C - nie lubię avantów... szczerze mówiąc takie auto jak Tomka mi w zupełności wystarcza :good: ale mi do speca w tej kwestii całkiem daleko, więc pozostanę przy ocenie wyglądu :tongue4:

Opublikowano

Robert... a co ja miałam zrobić live skoro zrobiłeś, to za mnie... hum? :cool1:

Nie wiem czy pamiętasz, ale mówiłam, że chcę to zrobić sama...

Wilma to cie zaskocze, Robert tylko na spocie powiedział że dojedziesz niebieską B7 :decayed: więc kompletnie nie puścił pary z ust, a dał nam jeszcze więcej do myślenia :disgust:

Ja się z Wami zabiję :wallbash: :wallbash: W życiu Was nie odgadnę :tongue4:

Za mało lat praktyki...

C - nie lubię avantów... szczerze mówiąc takie auto jak Tomka mi w zupełności wystarcza :good: ale mi do speca w tej kwestii całkiem daleko, więc pozostanę przy ocenie wyglądu :tongue4:

szkoda że S8 ruscy zabrali ;(

:decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
szkoda że S8 ruscy zabrali

Sasza na stałe wyjechał na wschód ;(

Opublikowano

szkoda że S8 ruscy zabrali ;(

:decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

szkoda że S8 ruscy zabrali

Sasza na stałe wyjechał na wschód ;(

2 wariaty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wilma, a ty już u siebie czy nadal na południu :?:

Opublikowano

Wilma, a ty już u siebie czy nadal na południu :?:

U siebie, o 5.57 rano miałam pociąg z Katowic. Do roboty musiałam iść... i do egzaminów się uczyć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to Tomek się tobą długo nie nacieszył :gwizdanie:

Opublikowano

no to Tomek się tobą długo nie nacieszył :gwizdanie:

No teraz to ja oczekuję jego przybycia :gwizdanie:

No i ledwo miałam wolne... między świętami tydzień, więc ile można :tongue4:

Opublikowano

Wilma, a ty już u siebie czy nadal na południu :?:

U siebie, o 5.57 rano miałam pociąg z Katowic. Do roboty musiałam iść... i do egzaminów się uczyć :wink4:

masakra z tą przesiadką z S8 na PKP :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no w sumie lepiej że ciebie tu nie ma, to Tomek może znowu w pracy walić 16-tki i walczyć o kolejną nagrode :decayed:

Opublikowano

Wilma, a ty już u siebie czy nadal na południu :?:

U siebie, o 5.57 rano miałam pociąg z Katowic. Do roboty musiałam iść... i do egzaminów się uczyć :wink4:

masakra z tą przesiadką z S8 na PKP :decayed: :gwizdanie:

Hahahahaha :D

no w sumie lepiej że ciebie tu nie ma, to Tomek może znowu w pracy walić 16-tki i walczyć o kolejną nagrode :decayed:

Też sądzę, że on się cieszy na swój sposób, bo ja potrafię zamęczyć swą skromną osobą :naughty:

zwłaszcza takiego pracoholika...

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.