Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mówiłem Andrzejowi , że jak nie poradzą sobie z jego problemem w ASO to niech tam podjedzie (w ogóle nie potrzebnie z tym do ASO pojechał , skasowali go 3 razy tyle )
kto się nie przewróci ten się nie nauczy :confused4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to jego sprawa :wink4:

Opublikowano

dokładnie, Robert Ty masz tego AVG, działa Ci to dobrze

Opublikowano

Musi jechać :naughty::decayed:

Eeee tam ... opowiadasz :gwizdanie:

:tongue4:

Kto pierwszy w BT :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

dokładnie, Robert Ty masz tego AVG, działa Ci to dobrze

wywaliłem go już dawno , szmelc nie możliwy :thumbdown: mulił mi kompa , że szkoda gadać , potem jeszcze ciężko było się go pozbyć :wallbash: ... mam teraz Avast'a

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:05_________________________________________________

Kto pierwszy w BT :decayed:

Tobie zapinamy "kaganiec" , do 110 km/h i ani km więcej :gwizdanie:

Opublikowano
wywaliłem go już dawno , szmelc nie możliwy mulił mi kompa , że szkoda gadać , potem jeszcze ciężko było się go pozbyć ... mam teraz Avast'a

no trochę muli przez to że dobrze skanuje, Avasta se daruj on nic nie robi dlatego nie muli :rolleyes: może powinieneś sformatować dysk
Opublikowano
wywaliłem go już dawno , szmelc nie możliwy mulił mi kompa , że szkoda gadać , potem jeszcze ciężko było się go pozbyć ... mam teraz Avast'a

no trochę muli przez to że dobrze skanuje, Avasta se daruj on nic nie robi dlatego nie muli :rolleyes: może powinieneś sformatować dysk

Wiem , że Avast jest ale tak jakby go nie było ... myślałem nad formatem , ale nie wiem jak się to robi :wallbash:

Opublikowano
wywaliłem go już dawno , szmelc nie możliwy mulił mi kompa , że szkoda gadać , potem jeszcze ciężko było się go pozbyć ... mam teraz Avast'a

no trochę muli przez to że dobrze skanuje, Avasta se daruj on nic nie robi dlatego nie muli :rolleyes: może powinieneś sformatować dysk

Wiem , że Avast jest ale tak jakby go nie było ... myślałem nad formatem , ale nie wiem jak się to robi :wallbash:

mam fajnego kolesia który Ci to może zrobić :cool1:
Opublikowano

mam fajnego kolesia który Ci to może zrobić :cool1:

to może kiedyś się ugadamy :wink4:

Opublikowano

tylko że byłbyś ze dwa dni bez kompa :tongue4:

Opublikowano

Kto pierwszy w BT :decayed:

Tobie zapinamy "kaganiec" , do 110 km/h i ani km więcej :gwizdanie:

Jedynie to Ci Robert pomoze :wink4:.

Opublikowano

A jak nie to Hammer jedzie dwie godziny za nami :naughty:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:24_________________________________________________

tylko że byłbyś ze dwa dni bez kompa :tongue4:

no to nic z tego , ja tez mam kumpla co sobie poradzi "na poczekaniu" :tongue4:

Opublikowano

Chyba ,ze bedzie mgla i lod na drodze to znowu H4mm3R bedzie mial przewage :rolleyes: :gwizdanie: :naughty: .

Opublikowano

Chyba ,ze bedzie mgla i lod na drodze to znowu H4mmeR bedzie mial przewage :rolleyes: :gwizdanie: :naughty: .

Nie , bo do wszystkiego dostanie jeszcze letnie gumy :decayed:

Opublikowano
no to nic z tego , ja tez mam kumpla co sobie poradzi (na poczekaniu)
na poczekaniu to se można kupę strzelić :polew:
Opublikowano

Sliki :?:

Opublikowano
no to nic z tego , ja tez mam kumpla co sobie poradzi (na poczekaniu)
na poczekaniu to se można kupę strzelić :polew:

No co , przyjedzie , ja mu robię kawę a on działa ... po wypiciu kawy format jest zrobiony , on dostaje w tytę i idzie do domu :decayed:

Opublikowano

zapnijcie mu przyczępę i dwie tony ładunku np.krupnioki

Opublikowano

Sliki :?:

założymy mu jakieś stare , zgnite i łyse gumy i pojedzie 50 km/h :kox:

Opublikowano

Jak dostanie sliki 18" to Twoje szanse rosna do 17%

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.