Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra spadam się położyć i piwko wypić* :hi:

*- zapi...lać do roboty

no nie olej robotę jak masz firmę :kox::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:

Podobo :gwizdanie:

Serio :shocked:

Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:

Podobo :gwizdanie:

Serio :shocked:

NIE :decayed:

Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:

Podobo :gwizdanie:

Serio :shocked:

serio i ma być -88 czy jakos tak :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

I do roboty na II zmianę

tez mam Avast'a i tez nie mam wprawy z formatowaniem ale Wiesiek jest w tym dobry :drunk:

Arek, Robert jak problemy to walcie się zrobi, a jak. :good:

to jemu da kawę i w papę :decayed:

Spróbuj :baseball:

Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:

Podobo :gwizdanie:

Serio :shocked:

serio i ma być -88 czy jakos tak :gwizdanie:

Teee :baseball:

Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:

Podobo :gwizdanie:

Serio :shocked:

serio i ma być -88 czy jakos tak :gwizdanie:

Teee :baseball:

:hi:

to jemu da kawę i w papę :decayed:

Spróbuj :baseball:

kurde robi się niebezpiecznie to ja spadam :witch:
Opublikowano

W sobote :wink4: moze bym i uwierzyl w te -88 ale dzis sie nie nabiore :gwizdanie: :decayed: .

Opublikowano

W sobote :wink4: moze bym i uwierzyl w te -88 ale dzis sie nie nabiore :gwizdanie: :decayed: .

ba, słyszałem też o opadach, jakich świat nie widział i wietrze dochodzącym do 250km/h taki tam passacik :gwizdanie:
Opublikowano

Piles krupnik ? :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Piles krupnik ? :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

nie odurzałem się klejem :tongue4:
Opublikowano

Aaaaa ,toś jest wytłumaczony :polew::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 14:06_________________________________________________pytałem bo miałem podobne gadanie w sobote i pare osób musiało to znosić :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________ :>

Opublikowano

znosisz mnie :shocked:

Opublikowano

chodziło mi o to ,żeś gadał jak byś coś w siebie chłopie wlał :kox::wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 14:14_________________________________________________nie ,że Cie znoszę, :no:

Opublikowano

dobry chłopy walicie z tym spamym :hi:

Opublikowano

:hi:

staramy się :wink4:

Opublikowano

dobry chłopy walicie z tym spamym :hi:

:hi:
nie ,że Cie znoszę,
tzn. nie znosisz :baseball: :baseball: :baseball:
Opublikowano

Ale panowie spoty mają być co tydzień :gwizdanie: a nie 1 lub 2 w miesiącu :wallbash:

Opublikowano

Ale panowie spoty mają być co tydzień :gwizdanie: a nie 1 lub 2 w miesiącu :wallbash:

to może 3 razy w tygodniu :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.