Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Andrzej nawet nie wiesz jak namieszałeś po spocie :>

jak wyjeżdzaliśmy z parkingu do "Sękatej" to Arturoo i H4mm3R pojechali za tobą bo nie wiedzieli że ty nie jedziesz :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Andrzej nawet nie wiesz jak namieszałeś po spocie :>

jak wyjeżdzaliśmy z parkingu do "Sękatej" to Arturoo i H4mm3R pojechali za tobą bo nie wiedzieli że ty nie jedziesz :decayed:

co to, przecież Andrzej mówił że nie jedzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Andrzej nawet nie wiesz jak namieszałeś po spocie :>

jak wyjeżdzaliśmy z parkingu do "Sękatej" to Arturoo i H4mm3R pojechali za tobą bo nie wiedzieli że ty nie jedziesz :decayed:

co to, przecież Andrzej mówił że nie jedzie :gwizdanie:

a to wy za nim prosto nie pojechaliście :?:

Opublikowano

Szkoda mogli jechać była by impreza w świerklanach :>

Opublikowano

:hi:

:hi:

Andrzej nawet nie wiesz jak namieszałeś po spocie :>

jak wyjeżdzaliśmy z parkingu do "Sękatej" to Arturoo i H4mm3R pojechali za tobą bo nie wiedzieli że ty nie jedziesz :decayed:

co to, przecież Andrzej mówił że nie jedzie :gwizdanie:

a to wy za nim prosto nie pojechaliście :?:

Gdzieś tam pojechałem ale nie za nim :decayed:

Opublikowano

pewnie na ....... :sexinbed:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda mogli jechać była by impreza w świerklanach :>

wystarczyło tylko słowo na spocie, a wszyscy bysmy pojechali :naughty:

Gdzieś tam pojechałem ale nie za nim :decayed:

:decayed:

byliście po C6 :?:

Opublikowano

Szkoda mogli jechać była by impreza w świerklanach :>

wystarczyło tylko słowo na spocie, a wszyscy bysmy pojechali :naughty:

Gdzieś tam pojechałem ale nie za nim :decayed:

:decayed:

byliście po C6 :?:

Po C5 i kup a :gwizdanie:

Opublikowano

Arek będzie mnóstwo okazji :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________Byłem dziś nabić klime w ASO ciekawe długo pochodzi ,ostatnio wytrzymała 4 miesiące porażka :wallbash:

Opublikowano

spoko nic nie płaciłem ,ale przyczyny nie znaleźli czemu była pusta ,nawet kawe zrobili szok :shocked:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:06_________________________________________________Tomek siatki siatki bo mi zakupy locom w bagażniku , :facepalm: bo moja bydzie musieć autobusym jeździć :polew:

Opublikowano

Arek będzie mnóstwo okazji :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________Byłem dziś nabić klime w ASO ciekawe długo pochodzi ,ostatnio wytrzymała 4 miesiące porażka :wallbash:

a po kiego Ci klima w zimie :>
Opublikowano

mie musi wszytko działać, :gwizdanie: taki zboczenie zawodowe

Opublikowano

mie musi wszytko działać, :gwizdanie: taki zboczenie zawodowe

to podobnie jak u mnie :wink4:
Opublikowano

Po robocie :hi:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________

a po kiego Ci klima w zimie :>

W czynniku jest też olej , a jak go nie ma to chyba wiadomo co się może stać :cool1:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________

Gdzieś tam pojechałem ale nie za nim :decayed:

Lepiej się przyznaj , że nie wybrałeś na tym skrzyżowaniu i przestrzeliłeś prosto :gwizdanie:

:decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________

A :slina::kox:

Opublikowano

jak nie ma czynnika to sprężara się nie załączy, a jak układ jest nieszczelny to i tak panie do wymiany osuszacz i to jak najprędzej uszclelnic trza, bo inaczej korozja da znać :cool1:

Opublikowano

Robert ty mi niemów o robocie na chwałowicach sie leży i :facepalm:

Opublikowano
:bry: dzieki za spota....ja już na obczyznie heehhe...następnym razem jak przyjade to napewno zostane dłużej
Opublikowano

jak nie ma czynnika to sprężara się nie załączy, a jak układ jest nieszczelny to i tak panie do wymiany osuszacz i to jak najprędzej uszclelnic trza, bo inaczej korozja da znać :cool1:

tak , ok :good: ... ale pisałeś po co mu klima w zimie ( a tu chodziło o brak czynnika i zarazem oleju ) :decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________

Robert ty mi niemów o robocie na chwałowicach sie leży i :facepalm:

Ja strażaki tak mają :decayed:

Ale nie ci co chodzą na ściany :decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:54_________________________________________________

Ale myślę , że "rozsądek" by tutaj zwyciężył i wybrałbym C ... ( kupiłbym [b7] AVANT S-line z silnikiem 1.9 TDI :decayed: )

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________

:bry: dzieki za spota...

:hi:

I Dzięki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.