Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak , ok ... ale pisałeś po co mu klima w zimie ( a tu chodziło o brak czynnika i zarazem oleju )

no i jak nie ma czynnika bo sp***dala to po co nabijać, trza to uszczelnić :cool1:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ponoć cie widzieli mjyndzy sekcjami leżeć :naughty:

Opublikowano

ponoć cie widzieli mjyndzy sekcjami leżeć :naughty:

jak już to na kablach pod ścianą :decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:05_________________________________________________

tak , ok ... ale pisałeś po co mu klima w zimie ( a tu chodziło o brak czynnika i zarazem oleju )

no i jak nie ma czynnika bo sp***dala to po co nabijać, trza to uszczelnić :cool1:

no przez to chyba pojechał do ASO (a co oni tam zrobili to już inna sprawa) :cool1:

Opublikowano

nabili gazym z barwnikym żeby to zność

Opublikowano

nabili gazym z barwnikym żeby to zność

:good: Jak jest nieszczelność to już powinno być widać pod ultrafioletem :wink4:

Gadałem Ci , mi też tak kumpel w Gaszowicach nabił :wink4: ale nic nie znalazł (bo mam szczelny układ)

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________Dobra na chwilkę spadam :wink4:

Opublikowano

mi tylko powiedzeli ze układ jest sprawdzony i wszystko jest wporzo ?A camu gaz spier..... to sami niewiedzom :thumbdown:

Opublikowano

mi tylko powiedzeli ze układ jest sprawdzony i wszystko jest wporzo ?A camu gaz spier..... to sami niewiedzom :thumbdown:

musi w takim razie być nieszczelność :gwizdanie: nie ma innej opcji , na pewno nie wszędzie nie zajrzeli :wink4:

Opublikowano

:hi:

dobry na wieczór :>

Opublikowano

:hi:

dobry na wieczór :>

:bry::hi:

:>

Opublikowano

No powiem Wam ,że te H4mm3R'owe BLB nawet sobie jedzie :slina: w trasie, szkoda ,że zajechali my zobaczyć lipną A6'tkę ,a nie klubowe :audi: ;( .

Opublikowano

No powiem Wam ,że te H4mm3R'owe BLB nawet sobie jedzie :slina: w trasie, szkoda ,że zajechali my zobaczyć lipną A6'tkę ,a nie klubowe :audi: ;( .

bo zaraz A6 - A4 szukajcie :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

A4'ka będzie do sprzedania jedna :gwizdanie:,znajoma :naughty:.

Opublikowano

A4'ka jest będzie do sprzedania jedna :gwizdanie:,znajoma :naughty:.

Twoja :mysli:

Opublikowano
:good::wink4:
Opublikowano

:good::wink4:

Chcesz "zamienić" na A6 :?:

Opublikowano

kupujący wymyślaty :gwizdanie: ,nie mam Bose ,180 PS'ów ;(

Opublikowano

Ale to na serio zmieniasz A4 na A6 :?: Jak tak z jakim motorem 2.5 ?

Opublikowano

:good::wink4:

Chcesz "zamienić" na A6 :?:

nie na B7 w 3.0 [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:41_________________________________________________marzenie :slina:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:42_________________________________________________

Ale to na serio zmieniasz A4 na A6 :?: Jak tak z jakim motorem 2.5 ?

3,0 :ON::punk:

Opublikowano

Nie kumam :embarrassed:

To bierzesz A6 3.0 TDI ? W takim razie C6 :naughty:

Opublikowano

A4 :!:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________jak znajde cos fajnego to bede kombinowal :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.