Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A może zamieszkamy wszyscy razem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A może zamieszkamy wszyscy razem :polew: :polew: :polew: :polew:

ta świetny pomysł i po tygodniu wszyscy na intensywnej :gwizdanie:
Opublikowano

A może zamieszkamy wszyscy razem :polew: :polew: :polew: :polew:

ta świetny pomysł i po tygodniu wszyscy na intensywnej :gwizdanie:

w gorzyczkach of korz :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 15:13_________________________________________________

tzn. nie znosisz :baseball: :baseball: :baseball:

kurna nie dam rady się obronić :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 15:14_________________________________________________

pikne

Opublikowano

[

w gorzyczkach of korz
a kaj to je :rolleyes:
Opublikowano

[

w gorzyczkach of korz
a kaj to je :rolleyes:

w gorzycach :wink4: bydymy potym dalej walić jako anonimowi :decayed:

Opublikowano
kurna nie dam rady się obronić :decayed:
no raczyj ni :angry:
Opublikowano

ale chodzi mi raczej o to o co Tobie nie chodziło :decayed:

ale zamotałem jak pinokio w shreku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Andrzej jak tam pedał gazu :?:

Opublikowano
  • Autor

ale chodzi mi raczej o to o co Tobie nie chodziło :decayed:

ale zamotałem jak pinokio w shreku :polew: :polew: :polew:

Artur piłeś coś czy po sobocie cię trzyma :decayed:

Opublikowano

Andrzej jak tam pedał gazu :?:

potencjometr zamówiony czekam na niego :good:

sprawdzałem tez czy aby nie dostała się gdzieś woda w okolice ECU i wiązki sterującej silnika, ale nie zobaczyłem nic podejrzanego... nie wiem czy to zbieg okoliczności ale autko było po myciu...

Opublikowano

niezłe nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
sprawdzałem tez czy aby nie dostała się gdzieś woda w okolice ECU i wiązki sterującej silnika, ale nie zobaczyłem nic podejrzanego... nie wiem czy to zbieg okoliczności ale autko było po myciu...

no i już wiemy w czym problem....... nie możesz myć auta, a wszystko będzie ok :good:

Opublikowano

aleś koledze doradził :polew:,to jak mi parują szyby w czasie jazdy to mam nie jezdzic ,czy filterek kabinowy wymienic :?: :tongue4::decayed:

Opublikowano

aleś koledze doradził :polew:,to jak mi parują szyby w czasie jazdy to mam nie jezdzic ,czy filterek kabinowy wymienic :?: :tongue4::decayed:

jak ci paruje to ją wybij będziesz miał super przejrzystość zawsze :kox:
Opublikowano
  • Autor

aleś koledze doradził :polew:,to jak mi parują szyby w czasie jazdy to mam nie jezdzic ,czy filterek kabinowy wymienic :?: :tongue4::decayed:

no oczywiście że możesz jeździć :chytry:

wystarczy że nie będziesz w trakcie jazdy tyle oddychał :wink4:

Opublikowano

Ten to powinien jakiś poradnik napisać :gwizdanie:

Opublikowano

aleś koledze doradził :polew:,to jak mi parują szyby w czasie jazdy to mam nie jezdzic ,czy filterek kabinowy wymienic :?: :tongue4::decayed:

no oczywiście że możesz jeździć :chytry:

wystarczy że nie będziesz w trakcie jazdy tyle oddychał :wink4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

no co się śmiejecie :chytry:

Opublikowano

Twoje rady są niezwykle cenne :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.