Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bo teraz większość to prywaciorze :gwizdanie: :kox:

aaaaa tego to nie wiedziałem :cool1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:20_________________________________________________

:hi: z rana

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaaa tego to nie wiedziałem :cool1:

Teraz i Ty Arek jesteś jednym z nich :naughty::wink4:

Opublikowano

Bo teraz większość to prywaciorze :gwizdanie: :kox:

bo czasem trza wziąć sprawy w swoje ręce :good:

:hi: z rana

:hi:

Opublikowano
  • Autor

aaaaa tego to nie wiedziałem :cool1:

Teraz i Ty Arek jesteś jednym z nich :naughty::wink4:

no co zrobisz....... tak wyszło...... :gwizdanie:

jako że S-line'y się sprzedały najwyższy czas sprzedać swoje felgi, może ktoś od nas chce białe 17" :?: :naughty:

Opublikowano

ja już jeden komplet w tym rozmiarze mam,styknie mi :wink4:

Opublikowano

:hi: z rana

:hi:
Opublikowano

aaaaa tego to nie wiedziałem :cool1:

Teraz i Ty Arek jesteś jednym z nich :naughty::wink4:

W styczniu w ogóle sporo firm się otwiera... codziennie w wyszukiwarce urzędu miasta przybywa ok. 80 nowych firm w samej Warszawie...

Ale w sumie się nie dziwię... jak ma się kasę i pomysł, to czemu by nie próbować... szkoda tylko, że 3/4 firm nie jest w stanie przetrwać ponad pierwszych 5 lat działalności...

Opublikowano
jako że S-line'y się sprzedały najwyższy czas sprzedać swoje felgi, może ktoś od nas chce białe 17"
mogę się z Tobą zamienić na słoneczka 15, oczywiście jak trochę dopłacisz, wiesz moje to ORI AUDI :polew:
Opublikowano
:hi: SR
Opublikowano
  • Autor
jako że S-line'y się sprzedały najwyższy czas sprzedać swoje felgi, może ktoś od nas chce białe 17"
mogę się z Tobą zamienić na słoneczka 15, oczywiście jak trochę dopłacisz, wiesz moje to ORI AUDI :polew:

a moje to ori OZ :decayed:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________

:hi: SR

:hi:

Opublikowano
jako że S-line'y się sprzedały najwyższy czas sprzedać swoje felgi, może ktoś od nas chce białe 17"
mogę się z Tobą zamienić na słoneczka 15, oczywiście jak trochę dopłacisz, wiesz moje to ORI AUDI :polew:

trochę :shocked:, ori to ori :decayed: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________

:hi: SR

:hi: SG

Opublikowano

:hi: SR

Ja może nie SR, ale :hi:

Opublikowano

no co zrobisz....... tak wyszło...... :gwizdanie:

przecież żartuję :decayed:

Opublikowano

:hi: SR

Ja może nie SR, ale :hi:

nie martw się ja też nie :wink4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi: SR

Ja może nie SR, ale :hi:

nie martw się ja też nie :wink4:

Ano faktycznie :good: dopiero teraz się przyjrzałam :wallbash:

Opublikowano

:hi: SR

Ja może nie SR, ale :hi:

nie martw się ja też nie :wink4:

Ani ja :embarrassed:

Opublikowano

kto na SR jest z SR :mysli::polew:

Opublikowano

W lutym będę zamawiał od TOM77 oliwę, filtry i może coś jeszcze jak ktoś coś potrzebuje to dawać znać

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:46_________________________________________________

kto na SR jest z SR :mysli::polew:

Kilku by się znalazło :decayed:

Opublikowano

:hi: SR

Ja może nie SR, ale :hi:

nie martw się ja też nie :wink4:

Ani ja :embarrassed:

O jak ktoś tu szybciutko zmienił miejsce pobytu :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.