Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy tankuje ktoś z was paliwa Schell :?:

coś nie tak z nimi :?: :ON:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie :naughty:

:hi: w trakcie :decayed:

koledzy tankuje ktoś z was paliwa Schell :?:

coś nie tak z nimi :?: :ON:

nie wiem :embarrassed:

ale mam dwie karty rabatowe na paliwo które są do wykorzystania w tym miesiącu. że ja tam nie tankuje to może komuś się przydadzą :gwizdanie:

Opublikowano

też miałem te karty rabatowe i poszły się jebać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

też miałem te karty rabatowe i poszły się jebać :naughty:

bo taki z ciebie kolega :chytry: zamiast dać je komuś aby mógł z nich skorzystać to nie :gwizdanie:

Opublikowano

też miałem te karty rabatowe i poszły się jebać :naughty:

bo taki z ciebie kolega :chytry: zamiast dać je komuś aby mógł z nich skorzystać to nie :gwizdanie:

:embarrassed::rolleyes:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________pszeplaszam
Opublikowano
  • Autor

wisisz kolejnego Krupnika :good:

:polew:

Opublikowano

wisisz kolejnego Krupnika :good:

:polew:

a w żiciu :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

wisisz kolejnego Krupnika :good:

:polew:

a w żiciu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Cieniarz :cool1:

Opublikowano

:hi:

potencjometr wymieniony... na razie wszystko śmiga oby to było to :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

też miałem te karty rabatowe i poszły się jebać :naughty:

bo taki z ciebie kolega :chytry: zamiast dać je komuś aby mógł z nich skorzystać to nie :gwizdanie:

jak to z tym rabatem wygląda? ja tankuje jak mam możliwość na shellu :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________

koledzy tankuje ktoś z was paliwa Schell :?:

Ja tankuję prawie cały czas Diesel EXTRA :decayed:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________

też miałem te karty rabatowe i poszły się jebać :naughty:

:bicz2: czemu nie dałeś znać :rant:

Opublikowano

:hi: po robocie

:hi:

Opublikowano

:hi: po robocie

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________

koledzy tankuje ktoś z was paliwa Schell :?:

Ja tankuję prawie cały czas Diesel EXTRA :decayed:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________

też miałem te karty rabatowe i poszły się jebać :naughty:

:bicz2: czemu nie dałeś znać :rant:

bo ponieważ :tongue4: tak na serio za nieskoro się kapnąłem, że przepadło :rolleyes: a to tylko 5% było :gwizdanie:
Opublikowano

Magda i jak tam "nauka" ?

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________

a to tylko 5% było :gwizdanie:

ostatnio zatankowałem za ~ 275 złoty - 60.5 litra (zawsze leję do pełna) , także 5% było by równe ~ 3 litrom paliwa :disgust:

Opublikowano

Gorzej niż źle... jak krew z nosa mi to idzie :tongue4: teraz się męczę z możliwymi plonami... ilością konsumowanej paszy... zapasami pasz z poprzednich lat...rozłożenie tego na 3 okresy w roku... planowane zakupy... i zasiewy na rok następny...

Opublikowano

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________

a to tylko 5% było :gwizdanie:

ostatnio zatankowałem za ~ 275 złoty - 60.5 litra (zawsze leję do pełna) , także 5% było by równe ~ 3 litrom paliwa :disgust:

kurna to byś się wzbogacił :gwizdanie: :polew:
Opublikowano
:ssij:
Opublikowano

:ssij:

poproś żonę :tongue4:
Opublikowano

Faceci... :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.