Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uświadom go :wink4: byś miał dodatkowe towarzystwo na spoty :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak na marginesie to ten rolnik jeździ A4 :naughty:

I do tego też tu nawija? :tongue4:

Jego nick to............ Fred :>

Opublikowano

Uświadom go :wink4: byś miał dodatkowe towarzystwo na spoty :good:

chyba żartujesz prawie go nie znam :shocked:

Jego nick to............ Fred
ta a ich syn to pebyls :polew:
Opublikowano

tak na marginesie to ten rolnik jeździ A4 :naughty:

I do tego też tu nawija? :tongue4:

Jego nick to............ Fred :>

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uświadom go :wink4: byś miał dodatkowe towarzystwo na spoty :good:

chyba żartujesz prawie go nie znam :shocked:
Jego nick to............ Fred
ta a ich syn to pebyls :polew:

O Dino zapomniałeś :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ta ma tesz psa więc i dino jest :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:39_________________________________________________a wogóle to taki smród od jego obornika daje, że nawet zastanawiałem się czy on z epoki kamienia nie pochodzi :mysli:

Opublikowano

ta ma tesz psa więc i dino jest :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:39_________________________________________________a wogóle to taki smród od jego obornika daje, że nawet zastanawiałem się czy on z epoki kamienia nie pochodzi :mysli:

Zaczynam doceniać warszawskie spaliny :tongue4:

Swoją drogą... to chyba bez tego obornika, to by się nie obeszło... najtaniej wychodzi :tongue4:

Opublikowano

ta ma tesz psa więc i dino jest :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:39_________________________________________________a wogóle to taki smród od jego obornika daje, że nawet zastanawiałem się czy on z epoki kamienia nie pochodzi :mysli:

Zaczynam doceniać warszawskie spaliny :tongue4:

Swoją drogą... to chyba bez tego obornika, to by się nie obeszło... najtaniej wychodzi :tongue4:

jak koło niego przejeżdżam to mnie na :sick3: bierze :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

A jo siedza w ASO i czekam na auto :gwizdanie:

znowu sarenka i nowe rezanko :blink:

no i witam po robocie :)

Opublikowano

Dobry Arku :hi:

Opublikowano

A jo siedza w ASO i czekam na auto :gwizdanie:

znowu sarenka i nowe rezanko :blink:

Ja dwie od razu :gwizdanie: :facepalm:

Opublikowano

:gwizdanie: kto bogatymu zabroni jeździć do ASO :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: kto bogatymu zabroni jeździć do ASO :decayed:

Oni mu autko robili wiec oni musza sprawdzic.,czy nie rypneli po drodze gafy :gwizdanie: .

Opublikowano

Pewnie tak ?miałem to samo :wallbash:

Opublikowano

Andrzej shift + 1 to wtedy robisz !!!!!!!!!!!!!!!!! a nie ???????? :cool1:

Opublikowano

Gdyby tak bylo faktycznie to nic tylko :baseball: .

Tomkowi nie pozostaloby juz nic, tylko by Magro w ramach zadość uczynienia założylo mu listwy S4 :evil: .

Opublikowano

Tomo ty domie pisz po polsku ,shift+1 :shocked:

Opublikowano

ze wieczora :hi:

Opublikowano

ze wieczora :hi:

:hi:

Opublikowano

Tomo ty domie pisz po polsku ,shift+1 :shocked:

chopie wciśnij razem shift i 1 na klawiaturze !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.