Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogląda ktoś mecz :cool1:

Ja jedyne co oglądam w ostatnich dniach, to wszystko o polskiej wsi... i nijak nie są to "Sami swoi" :no:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ogląda ktoś mecz :cool1:

jo :)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________trochę denerwujący jest ten mecz :disgust:

Opublikowano

trochę denerwujący jest ten mecz :disgust:

no :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

szkoda że się nie udało bo mało brakowało :confused4:

Opublikowano

Ale w następnych meczach im pokażą :naughty:

Opublikowano

kurde szkoda, ale niestety na własne życzenie za dużo strat przy podaniach...

Opublikowano

kurde szkoda, ale niestety na własne życzenie za dużo strat przy podaniach...

dokładnie , bezsensownie stracone piłki przy kontrach :thumbdown:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 21:57_________________________________________________Arek a jak byś jechał na te "piwko" jutro , sam czy z Natalią ?

Opublikowano
  • Autor

a z kim grają następny mecz :?:

Arek a jak byś jechał na te "piwko" jutro , sam czy z Natalią ?

sam, może zrobimy sobie męski wieczór jeśli oczywiście będą chętni :gwizdanie:

Opublikowano

a z kim grają następny mecz :?:

Arek a jak byś jechał na te "piwko" jutro , sam czy z Natalią ?

sam, może zrobimy sobie męski wieczór jeśli oczywiście będą chętni :gwizdanie:

to jak chcesz piwko wypić :mysli:

Opublikowano

a z kim grają następny mecz :?:

Arek a jak byś jechał na te "piwko" jutro , sam czy z Natalią ?

sam, może zrobimy sobie męski wieczór jeśli oczywiście będą chętni :gwizdanie:

to jak chcesz piwko wypić :mysli:

Jeden jakiś musi być niepijący i Was na taczce do domu zawiezie :tongue4:

Opublikowano

a z kim grają następny mecz :?:

Arek a jak byś jechał na te "piwko" jutro , sam czy z Natalią ?

sam, może zrobimy sobie męski wieczór jeśli oczywiście będą chętni :gwizdanie:

będą mieli w grupie Chorwację, Serbię i Danię.

Opublikowano

D2 z C2 sobotę ... czyli ...[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________z Chorwacją :wink4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________http://www.sport.pl/sport/1,65025,8964883,Dziesiec_najbardziej_niesportowych_zachowan_w_sporcie,,ga.html :decayed: 3 jest :kox:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________5 - to jest najpiękniejsze w hokeju :evil:

Opublikowano

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-polak-robi-superauto,nId,319487 :kox::naughty:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 22:18_________________________________________________

a z kim grają następny mecz :?:

Arek a jak byś jechał na te "piwko" jutro , sam czy z Natalią ?

sam, może zrobimy sobie męski wieczór jeśli oczywiście będą chętni :gwizdanie:

to jak chcesz piwko wypić :mysli:

Jeden jakiś musi być niepijący i Was na taczce do domu zawiezie :tongue4:

Prezes stawia taryfę :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
to jak chcesz piwko wypić :mysli:

zrzucimy się na taxi, żona po mnie przyjedzie..... :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.youtube.com/user/LEGENDMAKE#p/u/0/N0XVMeR3GI0

co by tu nie gadać szacun dla typa :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________haha a to cinquecento dla porównania :decayed:

Opublikowano

Fajne autko :good: ładnie się koleś postarał :oklaski:

I tatuaże też miał fajne :tongue4:

Opublikowano
:notworthy: powital :decayed:
Opublikowano

:notworthy: powital :decayed:

:hi:

Opublikowano

:notworthy: powital :decayed:

to Ty "prawy" żyjesz jeszcze :tongue4:

Opublikowano

:notworthy: powital :decayed:

to Ty "prawy" żyjesz jeszcze :tongue4:

no ledwo dychom ale jeszcze ja :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.