Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wtf:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:16_________________________________________________ :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:17_________________________________________________Wilma co porabiasz w stolycy
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poległeś! :>

chyba w sobotę :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:18_________________________________________________

:hi:ARTUR[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:13_________________________________________________

sakochodom
a co to :?: jest :oklaski: :)

pisze z telefonu ,i nie patrze na klawiature zbyt czesto :wink4::embarrassed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:17_________________________________________________Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę :wallbash:

Poległeś! :>

chyba w sobotę :tongue4:

To swoją drogą :decayed:

Opublikowano
Cytat: andy_sky Dzisiaj o 11:15

ARTUR

Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:13

--------------------------------------------------------------------------------

Cytuj

sakochodom

a co to jest

pisze z telefonu ,i nie patrze na klawiature zbyt czesto

no pewnie i po kiego się tłumaczysz :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________
Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę

jak widzę, jakie tępaki, zaliczają, najtrudniejsze tematy na uczelni to nie bałbym się pójść nawet totalnie nieprzygotowanym :rolleyes:
Opublikowano

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________

Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę

jak widzę, jakie tępaki, zaliczają, najtrudniejsze tematy na uczelni to nie bałbym się pójść nawet totalnie nieprzygotowanym :rolleyes:

Problem w tym, że zdawalność z tego przedmiotu to z 5 osób na 30... oczywiście mówię o zaliczeniu ćwiczeń, bo o wykładach nawet nie wspomnę :wallbash:

Poza tym te dane mi są potrzebne do bilansu, który robię i muszę go zaliczyć w ten weekend. Gdybym ja znała takiego rolnika co by mi podał wartości całego swojego majątku, to nie byłoby problemów... a że takowego nie znam, a nawet żadnego nie znam, to muszę wymyślić sama całość... zwłaszcza, że muszę tą pracę jeszcze obronić ;(

Opublikowano

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________

Wilma co porabiasz w stolycy

W chwili obecnej zastanawiam się jaka może być u Was cena skupu krów mlecznych, jałówek w kryciu i tych młodszych, cieląt i byków rasy HF... no i ich wagę w moim rzekomym stadzie... Nie wiem jak ja to zaliczę

jak widzę, jakie tępaki, zaliczają, najtrudniejsze tematy na uczelni to nie bałbym się pójść nawet totalnie nieprzygotowanym :rolleyes:

Problem w tym, że zdawalność z tego przedmiotu to z 5 osób na 30... oczywiście mówię o zaliczeniu ćwiczeń, bo o wykładach nawet nie wspomnę :wallbash:

Poza tym te dane mi są potrzebne do bilansu, który robię i muszę go zaliczyć w ten weekend. Gdybym ja znała takiego rolnika co by mi podał wartości całego swojego majątku, to nie byłoby problemów... a że takowego nie znam, a nawet żadnego nie znam, to muszę wymyślić sama całość... zwłaszcza, że muszę tą pracę jeszcze obronić ;(

jak chcesz to podam Ci tel do mojego sąsiada to dość łebski zabrany rolnik, oczywiście jak go zdobędę :decayed:
Opublikowano

Jakbyś mógł, to chętnie. Ale uprzedź go, że pytania są... bardzo krępujące, bo są cholernie szczegółowe...praktycznie każda część majątku... Ja muszę tą pracę wydrukować już jutro, więc go teraz pytać o nic nie będę, ale gdybym nie zaliczyła tego w ten weekend, to bym się z nim skontaktowała w przyszłym tygodniu np. dopytać o ceny takich zwierzaków, żebym mogła tą pracę poprawić. Natomiast, gdybym jednak jakimś cudem zaliczyła w ten weekend, to już go niczym męczyć nie będę :wink4:

Dziękuję :kwiatek:

Opublikowano

dobra jak chcesz to możesz teraz zadzwonić do starego,ew. mam numer do jego syna który jest na 2 roku rolnictwa w Krakowie

Opublikowano

Dobra, to zadzwonię jak już nie będę miała pomysłu na więcej rzeczy w tym "moim gospodarstwie" lub jeśli nie zaliczę tego w ten weekend. Ok?

Opublikowano

a Ty na którym roku?

Opublikowano

Na 2 roku ekonomii :tongue4:

Opublikowano

No no ktoś tu widzę w super humorze od samego rana :naughty:

Tak H4mm3R :decayed: ,odebral autko .

Odebrałem ale nie jest zrobione...

Opublikowano

Na 2 roku ekonomii :tongue4:

:embarrassed:
Opublikowano

Na 2 roku ekonomii :tongue4:

:embarrassed:

A cóż to za minka? :naughty:

Opublikowano

bo nie wiedziałem

Opublikowano

No no ktoś tu widzę w super humorze od samego rana :naughty:

Tak H4mm3R :decayed: ,odebral autko .

Odebrałem ale nie jest zrobione...

Z klimą walczysz dalej ?

Opublikowano

No no ktoś tu widzę w super humorze od samego rana :naughty:

Tak H4mm3R :decayed: ,odebral autko .

Odebrałem ale nie jest zrobione...

Z klimą walczysz dalej ?

Ta. We wtorek będą mi to plaskać.

Opublikowano

tak na marginesie to ten rolnik jeździ A4 :naughty:

Opublikowano

tak na marginesie to ten rolnik jeździ A4 :naughty:

I do tego też tu nawija? :tongue4:

Opublikowano

tak na marginesie to ten rolnik jeździ A4 :naughty:

I do tego też tu nawija? :tongue4:

nie to starszy gość koło 50-55 pewnie nie wie, że istniejemy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.