Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: po robocie :hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:bry: po robocie :hi:

:hi:

Właśnie obejrzałem na kompie Turystę z Angeliną :slina:

warto obejrzeć :?:

Opublikowano

To bedzie rywalizacja na drodze do BT :evil: robert. & H4mm3R

Ja z Hammerem :mysli: Nie mam szans :cool1: Chyba , że zrobimy z jego autem to o czym pisaliśmy wcześniej :decayed:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________

Właśnie obejrzałem na kompie Turystę z Angeliną :slina:

Słyszałem , że nawet dobry film :wink4:

Opublikowano

warto obejrzeć :?:

Fajny [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:44_________________________________________________Szychta się kończy i trzeba się powoli zbierać

Opublikowano
  • Autor

warto obejrzeć :?:

Fajny

:good:

ja ostatni film jaki widziałem z Jolie to "Salt", podobał mi się :good:

Opublikowano

:hi:

Spadam do chaty narka

Opublikowano

warto obejrzeć :?:

Fajny

:good:

ja ostatni film jaki widziałem z Jolie to "Salt", podobał mi się :good:

Olbrychski też był całkiem niezły w swojej roli :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Spadam do chaty narka

trzym się :hi:

Opublikowano
:hi: oglądam film na polsacie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: oglądam film na polsacie :wink4:

jo tysz, a równocześnie przeglądam forum :>

Opublikowano
On sam nim jest...

:polew:

I to się nazywa porada... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
On sam nim jest...

:polew:

I to się nazywa porada... :gwizdanie:

teraz nie mogę się skupić.........

.... Rita miała białe majteczki :kox:

:decayed:

Opublikowano

O mój boże :wallbash: Ty mi lepiej powiedz ile może kosztować płyta gnojowa :D

Opublikowano

ja ostatni film jaki widziałem z Jolie to "Salt", podobał mi się :good:

fajny , ale troszkę przesadzony :wink4: najlepsze było w tej windzie :kox:

__________________________________________________________________________________________________

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:12_________________________________________________

:hi:

Spadam do chaty narka

:hi:

Kurcze kumpel dzwonił i znowu mam zaległości :gwizdanie:

__________________________________________________________________________________________________

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

no chciałem teraz na spocie ale Ciebie nie było :cool1:

Tyś się jeszcze za jakąś 100 nie obstawił a co dopiero mówić o krupnioku :kox:

Taaa... chciałeś :gwizdanie: :cool1::bicz2:

__________________________________________________________________________________________________

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:19_________________________________________________

.... wczoraj założyłem swoją firmę więc też będę teraz leżał :gwizdanie:

ach te prywaciorze :bicz2:

:decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

O mój boże :wallbash: Ty mi lepiej powiedz ile może kosztować płyta gnojowa :D

napisz do www.agrobudowa.pl , tel 609 444 313

Opublikowano

za***ista , ale jak dla mnie A3 są troszkę "daremne" w środku :wink4:

Ale o gustach nie dyskutujemy :decayed:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________I kurna wszyscy pitli :disgust::wallbash:

Opublikowano
  • Autor
I kurna wszyscy pitli

jo cały czas je yno szwędom się po forum :gwizdanie:

Opublikowano
I kurna wszyscy pitli

jo cały czas je yno szwędom się po forum :gwizdanie:

jo też zaglądam tu i tam ... :wink4:

Opublikowano

Ja też tu cały czas jestem...

Tylko męczę to dziadostwo ;(

Opublikowano
  • Autor

olej już te gnojowniki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.