Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No co , przyjedzie , ja mu robię kawę a on działa ... po wypiciu kawy format jest zrobiony , on dostaje w tytę i idzie do domu
dawaj namiar :kox:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra idę do roboty :hi:

Opublikowano

Dobra idę do roboty :hi:

narob się :hi: a jo se poleża i piwko se szczela :naughty:
Opublikowano

Zrobimy testa po drodze do BT :good: .

Tylko co by nie bylo placzu :> :> :> .[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:39_________________________________________________Nie narob sie ,ja tez sie staram :decayed: .

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ale myślę , że "rozsądek" by tutaj zwyciężył i wybrałbym C ... ( kupiłbym [b7] AVANT S-line z silnikiem 1.9 TDI decayed )

nie wieże że byłoby to 1.9, na pewno 3.0 :cool1:

Wiem , że Avast jest ale tak jakby go nie było ... myślałem nad formatem , ale nie wiem jak się to robi

tez mam Avast'a i tez nie mam wprawy z formatowaniem ale Wiesiek jest w tym dobry :drunk:

Dobra idę do roboty :hi:

narob się :hi: a jo se poleża i piwko se szczela :naughty:

chyba ci się pop...ło :bicz:

Opublikowano

Chyba ,ze bedzie mgla i lod na drodze to znowu H4mmeR bedzie mial przewage :rolleyes: :gwizdanie: :naughty: .

Nie , bo do wszystkiego dostanie jeszcze letnie gumy :decayed:

Taki jest plan żeby na letnich jechać :decayed: bo zimówki mi się już kończą i do 25.03 mogą nie wytrzymać :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:Arek

tez mam Avast'a i tez nie mam wprawy z formatowaniem ale Wiesiek jest w tym dobry
to jemu da kawę i w papę :decayed:
chyba ci się pop...ło

nie zazdrość :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:siema:Andy

nie zazdroszczę, wczoraj założyłem swoją firmę więc też będę teraz leżał :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:Andy

nie zazdroszczę, wczoraj założyłem swoją firmę więc też będę teraz leżał :gwizdanie:

budowlanka :mysli:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:siema:Andy

nie zazdroszczę, wczoraj założyłem swoją firmę więc też będę teraz leżał :gwizdanie:

budowlanka :mysli:

ja :>[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:55_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano

No chyba juz bedzie dawno po zimie :mysli: :gwizdanie: i wszyscy na letnich pojedziemy :evil: .

Czesc wszystkim spiochom :decayed: .

Opublikowano
  • Autor

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:
ja
będę miał do Ciebie robotę we Wrocławiu :naughty:
Opublikowano

To bedzie rywalizacja na drodze do BT :evil: robert. & H4mm3R

Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:
Opublikowano
:evil:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:04_________________________________________________ To ja zostaje na zimowkach i dzwigam zawias do gory :polew: .
Opublikowano

podobno w kwietniu ma być jeszcze śnieg :gwizdanie:

i dwumetrowe zaspy :gwizdanie:

Podobo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dobra spadam się położyć i piwko wypić* :hi:

*- zapi...lać do roboty

Opublikowano

dobra spadam się położyć i piwko wypić* :hi:

*- zapi...lać do roboty

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.