Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

seves się w końcu pojawił :>

:hi:

no nareszcie Pany

ach co to sie ostatnio dzialo to masakra jakas ale co tam juz jestem :decayed:

A-rek cos dla Ciebie szkoda ze bez boczkow no i szkoda ze nie biale :no:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174237.0

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturoo no i w końcu Kto parkował Ci brykę :>

Nie wiem jak ale ponoć ja.

Ale mnie Robert ugotował , Bosze :kox: ,ja z nim w pokoju nie będę bo będę miał więcej we krwi alkoholu niż krwi :evil::shocked:.

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Seves Ty chyba wiekszosc czasu na warsztacie spedzasz :gwizdanie: :mysli: :>

Opublikowano

:hi:

Dzięki za wczorajszy miło spędzony czas :good:

PS: Robert i Artur jesteście the best ! :wink4:

Opublikowano

Arturoo no i w końcu Kto parkował Ci brykę :>

Nie wiem jak ale ponoć ja.

Ale mnie Robert ugotował , Bosze :kox: ,ja z nim w pokoju nie będę bo będę miał więcej we krwi alkoholu niż krwi :evil::shocked:.

:decayed: :decayed: :decayed:

a Kasia z Tobą rozmawia? :mysli::polew: :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________

:hi:

Dzięki za wczorajszy miło spędzony czas :good:

PS: Robert i Artur jesteście the best ! :wink4:

Bo Wiesława nie było-Trzej Muszkieterowie by byłi :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

no racja Wieśka brakowało to bym chyba sie posikał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no racja Wieśka brakowało to bym chyba sie posikał :polew: :polew: :polew:

Widze ,że wesoło było potem-kiedyś muszę tak zorganizowac czas ,żeby posiedziec do końca i porządnie się sciosac :naughty: :gwizdanie: :cool1: :>
Opublikowano

no racja Wieśka brakowało to bym chyba sie posikał :polew: :polew: :polew:

Widze ,że wesoło było potem-kiedyś muszę tak zorganizowac czas ,żeby posiedziec do końca i porządnie się sciosac :naughty: :gwizdanie: :cool1: :>

wesoło było :wink4::decayed:

Opublikowano

Ale mnie Robert ugotował , Bosze :kox: ,ja z nim w pokoju nie będę bo będę miał więcej we krwi alkoholu niż krwi :evil::shocked:.

Jak ja :mysli:

Opublikowano

Już dawno tak nie zabalowałem :drunk: ,Robert mnie pokonał :oops: .

Wilma będzie :banned::naughty::thumbdown: .[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________

Ale mnie Robert ugotował , Bosze :kox: ,ja z nim w pokoju nie będę bo będę miał więcej we krwi alkoholu niż krwi :evil::shocked:.

Jak ja :mysli:

No ,a kto :?:

Opublikowano

No ,a kto :?:

No chyba Ty sam :mysli::decayed:

Opublikowano
:mysli::zemdlal:
Opublikowano

:hi: po spocie :naughty:

dzieki wam za spota no i tym ktorzy czuja sie urazeni :rose: i :drinks: na nastepnym :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek no to obyś jutro tak się czuł :good:

hello Synki :hi:

no witaj :hi:

o tobie też wczoraj rozmawialiśmy :gwizdanie: :decayed:

:bry:

i co z autem :?:

Opublikowano

Seves Ty chyba wiekszosc czasu na warsztacie spedzasz :gwizdanie: :mysli: :>

no cos w tym jest :gwizdanie:

ale temat fury rezania itd odpuscilem ostatnio :)

zabiegany cos jestem :confused4:

hello Synki :hi:

no witaj :hi:

o tobie też wczoraj rozmawialiśmy :gwizdanie: :decayed:

:mysli: znaczy ze mnie obgadywaliscie? :rolleyes:

bo mam nadz ze pozytywnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no obgadywaliśmy :decayed:

..... ale pozytywnie oczywiście :wink4:

Opublikowano

:hi: po spocie :naughty:

dzieki wam za spota no i tym ktorzy czuja sie urazeni :rose: i :drinks: na nastepnym :gwizdanie:

:hi:

:gwizdanie:

Opublikowano

no obgadywaliśmy :decayed:

..... ale pozytywnie oczywiście :wink4:

oczywiscie :wink4:

a w ogole chlopaki to jakim to wozem Wilma w koncu zajechala? :decayed:

i byliscie w tej sekatej? do ktorej? bo ja tam na urodziny kumpla wczoraj kolo 21dotarlem i nikogo juz nie widzialem :no:

Opublikowano
  • Autor
a w ogole chlopaki to jakim to wozem Wilma w koncu zajechala?

czarną B7 :decayed:

i byliscie w tej sekatej?

tak byli

do ktorej? bo ja tam na urodziny kumpla wczoraj kolo 21dotarlem i nikogo juz nie widzialem

no to pewnie się mineliście :)

Opublikowano
a w ogole chlopaki to jakim to wozem Wilma w koncu zajechala?

czarną B7 :decayed:

:decayed:

to domyslam sie ze juz wczesniej ta b7 widzialem :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.