Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: :bry:

Co to za obgadywanie pod mą skromną nieobecność? :decayed:

A no i to miłe, że tak się troszczycie. Już dostałam konkretne wskazówki, więc nie powinno być problemów :good:

:hi: ciekawe od kogo :mysli:
Opublikowano

:hi:

Od jednej z dobrych duszyczek tego zespołu :wink4:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Od jednej z dobrych duszyczek tego zespołu :wink4:

:hi:

:hi:

a więc jednak jakiś szpicel :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________ja sobie nie wyobrażam jechać do w-wy nie mając nr kontaktowego do osoby/osób z którą ewentualnie miałbym się spotkać :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:42_________________________________________________ahh ta warszawska mentalność :gwizdanie:

Opublikowano

E tam szpicel. Dobra dusza, co nie chce żebym się zgubiła :good:

Nie martwiaj :) Jak nie zabiją po drodze, to dojadę :naughty:

Opublikowano

E tam szpicel. Dobra dusza, co nie chce żebym się zgubiła :good:

Nie martwiaj :) Jak nie zabiją po drodze, to dojadę :naughty:

czekaj czekaj Ty tu kogoś dobrą duszyczką nazywałaś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 13:07_________________________________________________pierwsza 4 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu jest nasza :naughty:

Opublikowano

A czy ja tu kiedykolwiek kogoś nazwałam złą duszyczką? :naughty: To, że Robert czasem jest przebrzydluch i jak dopytuje, to szczegółowo, że fiu fiuu, to też nie znaczy, że jest złą duszyczką albo te duszyczki, co to mało gadają też nie są złe, albo Ty... depczesz mi po piętach w ilości postów... i też nie jesteś złą duszyczką, więc jedna z x ilości dobrych duszyczek się zainteresowała faktem, iż mogę wszystkiego nie wiedzieć i dopomogła :good:

Ta 4 najaktywniejszych, to chyba już wcześniej była... tak mi się coś wydaje :mysli::decayed:

Opublikowano

A czy ja tu kiedykolwiek kogoś nazwałam złą duszyczką? :naughty: To, że Robert czasem jest przebrzydluch i jak dopytuje, to szczegółowo, że fiu fiuu, to też nie znaczy, że jest złą duszyczką albo te duszyczki, co to mało gadają też nie są złe, albo Ty... depczesz mi po piętach w ilości postów... i też nie jesteś złą duszyczką, więc jedna z x ilości dobrych duszyczek się zainteresowała faktem, iż mogę wszystkiego nie wiedzieć i dopomogła :good:

Ta 4 najaktywniejszych, to chyba już wcześniej była... tak mi się coś wydaje :mysli::decayed:

Ty mi tutaj nie zamazuj obrazu swoimi pochlebstwami w naszą stronę :evil::decayed:

4 może i była wcześniej , ale ważne że nadal jest :wink4:

Opublikowano

Hahaha ja jedynie stwierdzam fakt :kox:

I oby pozostała ta 4... tzn. może się zwiększyć, byle nie zmalała :good:

Opublikowano

Hahaha ja jedynie stwierdzam fakt :kox:

I oby pozostała ta 4... tzn. może się zwiększyć, byle nie zmalała :good:

Wilmo nie cukruj bo cukier w cenie jest :tongue4:

i co by Twój następny post nie był na temat tego że dla nas to żadna cena nie straszna :tongue4::decayed:

Opublikowano

Kurcze, popsułeś mi plany! :D Muszę z tym Waszym dostawcą cukru pogadać żeby ceny podniósł, to będziecie doceniać :D[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________No cóż Panowie pora na mnie, do zobaczenia jutro na spocie :hi:

Opublikowano
  • Autor

no i mamy weekend :dance:

Opublikowano

Kurcze, popsułeś mi plany! :DMuszę z tym Waszym dostawcą cukru pogadać żeby ceny podniósł , to będziecie doceniać :D

Ejj :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Bo nie będziemy już tacy slodcy .

:gwizdanie:

Opublikowano

no i mamy weekend :dance:

ihaaaaaaaaaaaaaaaaa weekend :drunk:

:hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:01_________________________________________________

Kurcze, popsułeś mi plany! :DMuszę z tym Waszym dostawcą cukru pogadać żeby ceny podniósł , to będziecie doceniać :D

Ejj :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Bo nie będziemy już tacy slodcy .

:gwizdanie:

gynau :cool1: :cool1: :cool1::evil:

Opublikowano

no i mamy weekend :dance:

Kto ma to ma :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i mamy weekend :dance:

Kto ma to ma :gwizdanie:

trzeba było się uczyć, a nie fajki za szkołą palić :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

no i mamy weekend :dance:

Kto ma to ma :gwizdanie:

trzeba było się uczyć, a nie fajki za szkołą palić :gwizdanie:

:decayed:

ja paliłem przed i dalej się muszę uczyć ;(

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

haha to sie nazywa sleeper :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.