Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żal mi ludzi wiesz... te ostatnie sekundy życia...mieć pełną świadomość tego co się stanie... jakoś tak nie umiem tego olać. Do tego Ci piloci, młodzi ludzie, życie przed nimi, a tu takie coś...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już chyba wystarczy im jest dobrze, życie toczy się dalej :confused4:

Opublikowano

No toczy.. ale tak mi jakoś... dziwnie po tym. Zmusza do refleksji, no ale cóż.

Opublikowano

o której będziesz na spocie?

Opublikowano

Postaram się dotrzeć na czas :good:

Opublikowano

Postaram się dotrzeć na czas :good:

no mam nadzieję bo już się nie mogę doczekać :bicz3: :naughty:
Opublikowano

Postaram się dotrzeć na czas :good:

no mam nadzieję bo już się nie mogę doczekać :bicz3: :naughty:

Hahahaha to chyba muszę pasek jakiś dobry zabrać hahaha :D

Opublikowano

no nie pasek tylko pejcz no i ryczka i latex, obiecałaś :rolleyes:

Opublikowano

no nie pasek tylko pejcz no i ryczka i latex, obiecałaś :rolleyes:

Słucham?! Obiecałam latex?! :shocked: Ktoś tu chyba był pijany :mysli:

Opublikowano

ja nie piję ale jak pejcz to raczej musi być latex, do tego jabłko w twarzoczaszkę i heja :kox:

Opublikowano

uważajcie, bo dostaniecie jeszcze sraczki ze stresu przed spotem :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie piję ale jak pejcz to raczej musi być latex, do tego jabłko w twarzoczaszkę i heja :kox:

Jakieś jeszcze inne życzenia? Pewnie żel na podrażnienia :kox:

Ale z drugiej... to byłby wygodny sposób na znalezienie miejsca przy stole... :mysli: :gwizdanie:

uważajcie, bo dostaniecie jeszcze sraczki ze stresu przed spotem :polew: :polew:

No to jeszcze jakiś lek albo korek w pupę :decayed:

Opublikowano

Wiecie czemu Polacy to naród wybrany?

- bo Prezydent spadł nam z nieba

:decayed:

Opublikowano

uważajcie, bo dostaniecie jeszcze sraczki ze stresu przed spotem :polew: :polew:

sraczki :naughty: :naughty: :naughty: albo rozwolnienia po gorolsku :cool1:
Ale z drugiej... to byłby wygodny sposób na znalezienie miejsca przy stole...
jak od tej sraczki :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 10:59_________________________________________________
Jakieś jeszcze inne życzenia? Pewnie żel na podrażnienia
a mogę mieć życzenia :shocked:
Opublikowano

uważajcie, bo dostaniecie jeszcze sraczki ze stresu przed spotem :polew: :polew:

sraczki :naughty: :naughty: :naughty: albo rozwolnienia po gorolsku :cool1:
Ale z drugiej... to byłby wygodny sposób na znalezienie miejsca przy stole...
jak od tej sraczki :mysli:

Wiem, co to sraczka :tongue4:

I miejsce przy stole z innego powodu... gdybyśmy się wszyscy nie mieścili, wtedy :bicz2: w dłoń i od razu połowa spędza wieczór na stojąco :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:01_________________________________________________

Wiecie czemu Polacy to naród wybrany?

- bo Prezydent spadł nam z nieba

:decayed:

Dobre :good:

Opublikowano

uważajcie, bo dostaniecie jeszcze sraczki ze stresu przed spotem :polew: :polew:

sraczki :naughty: :naughty: :naughty: albo rozwolnienia po gorolsku :cool1:
Ale z drugiej... to byłby wygodny sposób na znalezienie miejsca przy stole...
jak od tej sraczki :mysli:

Wiem, co to sraczka :tongue4:

I miejsce przy stole z innego powodu... gdybyśmy się wszyscy nie mieścili, wtedy :bicz2: w dłoń i od razu połowa spędza wieczór na stojąco :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:01_________________________________________________

Wiecie czemu Polacy to naród wybrany?

- bo Prezydent spadł nam z nieba

:decayed:

Dobre :good:

a masz pejcz ?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:03_________________________________________________no pisz co bo nudą wieje :rolleyes:
Opublikowano

uważajcie, bo dostaniecie jeszcze sraczki ze stresu przed spotem :polew: :polew:

sraczki :naughty: :naughty: :naughty: albo rozwolnienia po gorolsku :cool1:
Ale z drugiej... to byłby wygodny sposób na znalezienie miejsca przy stole...
jak od tej sraczki :mysli:

Wiem, co to sraczka :tongue4:

I miejsce przy stole z innego powodu... gdybyśmy się wszyscy nie mieścili, wtedy :bicz2: w dłoń i od razu połowa spędza wieczór na stojąco :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:01_________________________________________________

Wiecie czemu Polacy to naród wybrany?

- bo Prezydent spadł nam z nieba

:decayed:

Dobre :good:

a masz pejcz ?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:03_________________________________________________no pisz co bo nudą wieje :rolleyes:

Nie cwaniacz Pan tyle :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
:bla: :bla: :bla: co z moimi życzeniami :mysli:
Opublikowano

:bla: :bla: :bla: co z moimi życzeniami :mysli:

Nie martw się pamiętam o tym, że chcesz mieć jabłuszko w buzi :naughty:

Opublikowano

pytam o inne życzenia :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.