Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________

Zakaz wstępu dla mnie :decayed:

to się nazywa wyjątkowe traktowanie :decayed:

Fakt, masz rację :decayed: Poczekam na Was pod Sękatą, żeby na linkach holowniczych do domu zaciągnąć po pijaku :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Robert będzie dzwonił

chwaliłeś się mu że czytasz AŚ :decayed: ?

jak nadrobi spam to przeczyta....

a to coś złego :?:

Opublikowano

a to coś złego :?:

Spamu nie nadrobiłeś :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________

Zakaz wstępu dla mnie :decayed:

to się nazywa wyjątkowe traktowanie :decayed:

Fakt, masz rację :decayed: Poczekam na Was pod Sękatą, żeby na linkach holowniczych do domu zaciągnąć po pijaku :D

mnie weźmiesz do środka będę kontrolował spalanie, wtedy na pewno będzie pasowało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a to coś złego :?:

Spamu nie nadrobiłeś :cool1: :gwizdanie:

gdybym nie nadrobil to bym nie wyskoczyl z tym tekstem :gwizdanie:

:hi:

:hi:

Opublikowano

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Robert będzie dzwonił

chwaliłeś się mu że czytasz AŚ :decayed: ?

jak nadrobi spam to przeczyta....

a to coś złego :?:

oczywiście że to nic złego lecz co niektórzy sądzą iż jeżeli coś czytasz wierzysz wszystkiemu co tam jest zapisane w 100%.

Opublikowano

bo to jedna z najgłupszych gazet w Polsce :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

a to coś złego :?:

Spamu nie nadrobiłeś :cool1: :gwizdanie:

gdybym nie nadrobil to bym nie wyskoczyl z tym tekstem :gwizdanie:

To zwracam honor :naughty:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________

Zakaz wstępu dla mnie :decayed:

to się nazywa wyjątkowe traktowanie :decayed:

Fakt, masz rację :decayed: Poczekam na Was pod Sękatą, żeby na linkach holowniczych do domu zaciągnąć po pijaku :D

mnie weźmiesz do środka będę kontrolował spalanie, wtedy na pewno będzie pasowało :decayed:

Ale się wprosił no! Chyba na dach :kox:

Żartuję

Opublikowano

kupcie sobie lepiej "Motor" o wiele mądrzejszy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Robert będzie dzwonił

chwaliłeś się mu że czytasz AŚ :decayed: ?

jak nadrobi spam to przeczyta....

a to coś złego :?:

oczywiście że to nic złego lecz co niektórzy sądzą iż jeżeli coś czytasz wierzysz wszystkiemu co tam jest zapisane w 100%.

czyli Playboy'a i CKM też muszę przestać czytać bo tam nie ma żadnego zdjęcia* w 100% prawdziwego, a tylko przerobione pod czytelnika....

* zdjęcie = artykuł

Opublikowano

To jak zamawiać ten stolik w "Sękatej" ? , Jeden czy dwa ? Kto się pisze na coś takiego , Arek nie idzie ... myśle że jeden stolik by wystarczył :mysli:

Opublikowano

Zależy kogo zaprosiłeś oprócz znanych i lubianych stąd :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bo to jedna z najgłupszych gazet w Polsce :decayed:

ja mam inne zdanie......

..... jedna z najgłupszych jest "Mój pies"

:decayed:

kupcie sobie lepiej "Motor" o wiele mądrzejszy :wink4:

90% artykułów jest tych samych co w "AŚ"

a skąd to wiem :?: za każdym razem kupuje "AŚ" i "Motor"....

Opublikowano

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Robert będzie dzwonił

chwaliłeś się mu że czytasz AŚ :decayed: ?

jak nadrobi spam to przeczyta....

a to coś złego :?:

oczywiście że to nic złego lecz co niektórzy sądzą iż jeżeli coś czytasz wierzysz wszystkiemu co tam jest zapisane w 100%.

czyli Playboy'a i CKM też muszę przestać czytać bo tam nie ma żadnego zdjęcia* w 100% prawdziwego, a tylko przerobione pod czytelnika....

* zdjęcie = artykuł

A-rek to chore rozumowanie, dlatego też trochę we mnie zawrało ostatnio, ale cóż było minęło :wink4: dobrze że choć ktoś ma podobne zdanie do mojego bo już strach było się odzywać :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

kupcie sobie lepiej "Motor" o wiele mądrzejszy :wink4:

kopia AŚ :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:24_________________________________________________

To jak zamawiać ten stolik w "Sękatej" ? , Jeden czy dwa ? Kto się pisze na coś takiego , Arek nie idzie ... myśle że jeden stolik by wystarczył :mysli:

A-rek nie idzie ?

hmm 1 stół.. wiesz jak było ostatnim razem ledwo się pomieściliśmy... no ale możliwe że teraz nas będzie mniej.

póki co kto zgłasza swoją obecność ??? aby wstępnie oszacować liczbę ludzi ???

Opublikowano

A-rek nie idzie ?

hmm 1 stół.. wiesz jak było ostatnim razem ledwo się pomieściliśmy... no ale możliwe że teraz nas będzie mniej.

póki co kto zgłasza swoją obecność ??? aby wstępnie oszacować liczbę ludzi ???

To ile osób było?

No ja wiadomo... jak mnie wpuścicie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
A-rek nie idzie ?

:no:

wyskoczyła mi impreza rodzinna ale na spocie oczywiście się pojawię :)

Opublikowano

Już myślałam, że w ogóle uciekniesz :gwizdanie:

Opublikowano

A-rek nie idzie ?

hmm 1 stół.. wiesz jak było ostatnim razem ledwo się pomieściliśmy... no ale możliwe że teraz nas będzie mniej.

póki co kto zgłasza swoją obecność ??? aby wstępnie oszacować liczbę ludzi ???

To ile osób było?

No ja wiadomo... jak mnie wpuścicie :tongue4:

w sumie wtedy był A-rek z Natalią, Wiesiek z Basią, Seves, i nie wiem jak tam blant czy decks ??? bo jeśli oni odpadną to rzeczywiście 1 stół wystarczy :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:38_________________________________________________wiem że Laki też będzie :wink4:

Opublikowano

... bo już strach było się odzywać :decayed:

dokładnie strach się odzywać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.