Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy do mojego podejdzie Concert 2 z B6 będę musiał coś zmieniać :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:16_________________________________________________

a reszcie radzę poczytać coś lepszego niż Fakt, Onet

dokładnie :good: najlepiej Auto Świat

:gwizdanie:

czytosz to?
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
czytosz to?

tak. a dlaczego pytasz :?:

Opublikowano
czytosz to?

tak. a dlaczego pytasz :?:

to możemy kupować na zmianę też czytam od pierwszego numeru mam wszystkie,to się przyoszczędzi :kox:
Opublikowano

ja tam się żadnymi wypadkami nie interesuje więc nie jestem w temacie.....

ja z kolei tego ze Smoleńska nie zapomnę, bo siedziałem wtedy w Lipsku na targach w VW Touregu, na tylnich siedzeniach, bo na przednich inni polacy bawili się elektrycznymi fotelami, siedzę sobie i patrzę w monitor, a tam dupny nagłówek w BBC: " polish president is dead"... se myślę co za zonk :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:23_________________________________________________

czy do mojego podejdzie Concert 2 z B6 będę musiał coś zmieniać :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:16_________________________________________________

a reszcie radzę poczytać coś lepszego niż Fakt, Onet

dokładnie :good: najlepiej Auto Świat

:gwizdanie:

czytosz to?

wydaje mi się że concert z b6 ma inne rozmiary ale mogę się mylić :wink4:

Opublikowano
  • Autor
czytosz to?

tak. a dlaczego pytasz :?:

to możemy kupować na zmianę też czytam od pierwszego numeru mam wszystkie,to się przyoszczędzi :kox:

ja kupuje jak nie mam co w robocie robić ale z kilkadziesiąt numerów mam :>

dupny nagłówek w BBC: " polish president is dead"...

że co :?: że jak :?: :shocked: jak to nieżyje :?:

Opublikowano
czytosz to?

tak. a dlaczego pytasz :?:

to możemy kupować na zmianę też czytam od pierwszego numeru mam wszystkie,to się przyoszczędzi :kox:

ja kupuje jak nie mam co w robocie robić ale z kilkadziesiąt numerów mam :>

dupny nagłówek w BBC: " polish president is dead"...

że co :?: że jak :?: :shocked: jak to nieżyje :?:

no właśnie nie wiem, jaja sobie robili czy to tak na serio :gwizdanie:?

:decayed:

Opublikowano

Arek nie żyje nie z czasownikami piszemy oddzielnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

na pewno jakieś jaja..... chociaż wczoraj widziałem właśnie film o morderstwie prezydenta (w trakcie jak wy spamowaliście :gwizdanie: )

Opublikowano

Arek nie żyje nie z czasownikami piszemy oddzielnie :wink4:

haha zaczął firefoxa używać i kozakuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arek nie żyje nie z czasownikami piszemy oddzielnie :wink4:

na moim Commodorku czasami spacja nie działa :cool1:

Opublikowano

na pewno jakieś jaja..... chociaż wczoraj widziałem właśnie film o morderstwie prezydenta (w trakcie jak wy spamowaliście :gwizdanie: )

no to podobnie jak w tym filmie tez jest 8 wersji :decayed:

Opublikowano

nie używam liska :tongue4: dobra spadam mam dory film :hi:

Opublikowano

nie używam liska :tongue4: dobra spadam mam dory film :hi:

:hi:

Arek nie żyje nie z czasownikami piszemy oddzielnie :wink4:

haha zaczął firefoxa używać i kozakuje :decayed:

Słownik wersja książkowa poszła w ruch :wink4: i to się chwali :good:

Opublikowano

dzieńdoberek :hi: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________zaś tu jakiś haje i to znowu jedna osoba :cool1:

na twoją jedną odpowiedź zawsze potok zarzutów :no:

widocznie lubi synek rozwijać różne zdania :rolleyes:

na twoją jedną odpowiedź zawsze potok zarzutów :no:

widocznie lubi synek rozwijać różne zdania :rolleyes:

no chłopak lubi się wpieniać :naughty:

dziękuję uprzejmie ale nie trzeba było :cool1:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________a myślałem że forum jest po to aby dyskutować no ale cóż, dla co niektórych jest to uciążliwe widzę :tongue4:

:mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________po prostu jak z czymś się nie zgadzam to wyrażam swoje zdanie :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________zresztą Andy chyba do najświętszych tutaj nie należysz :gwizdanie:

Opublikowano

Oni też musieli swoje poprzeżywać, nie przejmuj się :good:

Opublikowano

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Opublikowano

Zakaz wstępu dla mnie :decayed:

Opublikowano

Oni też musieli swoje poprzeżywać, nie przejmuj się :good:

daleki jestem do tego by się przejmować :wink4::good:

ale byłem pewien że była to tylko zwykła konwersacja pomimo wszystko, a tu widzę chłopcy się żalą przy każdej możliwej okazji, no ale cóż dla mnie temat zamknięty :)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________

Zakaz wstępu dla mnie :decayed:

to się nazywa wyjątkowe traktowanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Robert będzie dzwonił

Opublikowano

A-rek załatwiałeś może coś w tej Sękatej już ???

Robert będzie dzwonił

chwaliłeś się mu że czytasz AŚ :decayed: ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.