Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilmo nie broń ruskich tyle krzywdy co od nich, żadne inne państwo nam nie wyrządziło to kraj komunistyczny w którym nikt nie może podskakiwać władzy i na pewno od nich, prawdy się nie dowiemy [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________nasi piloci zawsze byli uznawani za najlepszych, była taka opinia, że polski pilot nawet na drzwiach od stodoły poleci, niestety wyżej srają niż dupe mają, poniosła ich rutyna ale kontrola lotu też dała d*py, mówiąc, jesteś na właściwej ścieżce, dlaczego ruskie ścierwa nie oddają naszych skrzynek i nie pozwalają, polskim prokuratorom przesłuchać kontrolerów lotu :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wilmo nie broń ruskich tyle krzywdy co od nich, żadne inne państwo nam nie wyrządziło to kraj komunistyczny w którym nikt nie może podskakiwać władzy i na pewno od nich, prawdy się nie dowiemy

Będę bronić, ponieważ od Niemców się zaczęło a im się wybacza i nawet liże tyłek, więc albo traktujmy wszystkich tak samo albo dajmy se spokój. Może w ogóle powinniśmy wypominać wszystkich z którymi walczyliśmy? Nie oszukujmy się spooro mieliśmy wrogów oj sporo, nasza historia jest bardzo bogata w tej kwestii niestety.

Poza tym Polakom również daleko do aniołków chociażby przez to co zrobiliśmy w Berezie Kartuskiej.

Dodam też skromnie, że od tego czasu minęło już 66 lat, więc może wypadałoby się już uspokoić, nikt nas nie będzie wiecznie głaskał po główkach.

Jakoś USA wyrządziło ogromną szkodę, mówiąc najdelikatniej, w Wietnamie i jakoś jest dobrze.

Trzeba nauczyć się oddzielać, to co się opłaca od tego, co już od dawna nie ma sensu. W Rosji mieliśmy ogromny rynek zbytu, a przez jakieś głupie żale rządów prawicowych,którzy spowodowali, że się odwróciliśmy od Rosji mamy takiego wała. Jedynie nieliczne firmy w Polsce mimo wszystko działają w Rosji, ponieważ dobrze zdają sobie sprawę z tego, że na wschodzie jest świetny rynek zbytu.

Większość krajów europejskich nie ma żalu do Rosji i dzięki temu im to wszystko procentuje.

Trzeba zauważyć, że graniczymy z Rosją, ona jest mocarstwem, że Europa i Azja ze sobą graniczą, i choć trzeba utrzymywać dobre stosunki z USA, to należałoby przede wszystkim skupić się na tych, którzy są koło nas.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:28_________________________________________________

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________nasi piloci zawsze byli uznawani za najlepszych, była taka opinia, że polski pilot nawet na drzwiach od stodoły poleci, niestety wyżej srają niż dupe mają, poniosła ich rutyna ale kontrola lotu też dała d*py, mówiąc, jesteś na właściwej ścieżce, dlaczego ruskie ścierwa nie oddają naszych skrzynek i nie pozwalają, polskim prokuratorom przesłuchać kontrolerów lotu :wallbash:

Owszem piloci jeszcze z dawnych lat są faktycznie wspaniali.

Natomiast co do tekstu na temat latania na drzwiach od stodoły, to uważam za niezwykle płytki i świadczy jedynie o poziomie osoby, która te słowa wypowiedziała.

Opublikowano

a kto niemcom dupe liże her pułtusk ,ja ich nie trawię a biznes to biznes nie muszę kogoś po d*pie całowac by z nim biznes kręcić :gwizdanie:

Opublikowano

a kto niemcom dupe liże her pułtusk ,ja ich nie trawię a biznes to biznes nie muszę kogoś po pupie całowac by z nim biznes kręcić :gwizdanie:

Dokladnie ,chyba ,ze to ma byc przyjemne z pozytecznym :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________Znowu bedzie ,ze ile osob tyle opini.

Opublikowano

Tyle, że to kręcenie zaczęło się już wcześniej... i trwa nadal. Tak samo było w stosunku do USA, kiedy rządził tam G. W. Bush.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________A i dodam też skromnie, że Rosja nas już przepraszała, więc ile można się nienawidzić.

Opublikowano
A i dodam też skromnie, że Rosja nas już przepraszała, więc ile można się nienawidzić.
ta kiedy chyba przeoczyłem :mysli: te ruskie buraki tylko koniec własnego nosa widzą i na pewno nas akurat traktują jako swojsze, strefę wpływów :polew:
Opublikowano

Mi w zupełności wystarczy, to że nam wybudowali Pałac Kultury i Nauki, bo reszta jak np. Niemcy, nie zrobili nic.

Ale wydaje mi się, że lepiej będzie zakończyć temat, bo ja za PiS-em nie jestem, a z reguły dyskusje na temat polityki kończą się kłótniami :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:52_________________________________________________

te ruskie buraki tylko koniec własnego nosa widzą i na pewno nas akurat traktują jako swojsze, strefę wpływów :polew:

Trudno żeby nas traktowali jak bogów skoro wiecznie na nich plujemy.

Opublikowano
  • Autor

to zaś jo........

o jakim wy wypadku mowicie :?: :mysli:

Opublikowano

o Smoleńsku zaczęliśmy a potem skakaliśmy z tematu na temat :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja tam się żadnymi wypadkami nie interesuje więc nie jestem w temacie.....

Opublikowano

tym lepiej dla Ciebie :wink4: głowy sobie nie zaprzątasz chociaż :)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________W tej chwili mamy o 1 posta więcej niż Częstochowa :naughty:

Opublikowano
  • Autor
W tej chwili mamy o 1 posta więcej niż Częstochowa :naughty:

no popatrz, nawet nie zwróciłem uwagi

Opublikowano

Została jeszcze Bielsko-Biała i będzie podium :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem kiedy zostały założone spoty Częstochowskie i wychodzi na to, że dokładnie rok przed nami :>

Opublikowano

ooo no to dobrze im idzie :D

Opublikowano

rok przed nami :shocked: toż to jakieś lenie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Gliwice mają przed nami 2 lata przewagi i ponad 4 tys na koncie. Skoro my w pół roku zrobiliśmy 800 stron -> w rok wychodzi 1600 -> w dwa lata 3200 + te 800 które już mamy i daje to sume 4000 stron :>

czyli mamy to samo tempo :naughty:

Opublikowano

no to trza podgonić :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:09_________________________________________________ale ta pierwsza 100 to długo szła :gwizdanie:

Opublikowano

no to trza podgonić :gwizdanie:

Oj trzeba podgonić :decayed:

Opublikowano

no to trza podgonić :gwizdanie:

Oj trzeba podgonić :decayed:

no to dawaj o przyjaźni polsko radzieckiej :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.