Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narta wszystkim :hi:

jeszcze :pali: i nyny :)

:hi:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:37_________________________________________________

Zaczynam się bać :decayed::blink:

:przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiadasz, że aż tak dobrze będzie? :naughty:

czy dobrze tego akurat nie wiem

Opublikowano

Powiadasz, że aż tak dobrze będzie? :naughty:

czy dobrze tego akurat nie wiem

E tam, to co to za męczarnia :decayed::polew:

Opublikowano

Dobra narta wszystkim :hi:

Idę :lazy: a jak wstanę , zaś do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jutro muszę w końcu ten stop wymienić :decayed:

Opublikowano

E tam, to co to za męczarnia :decayed::polew:

idź już też lepiej spać :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________

Dobra narta wszystkim :hi:

Idę :lazy: a jak wstanę , zaś do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jutro muszę w końcu ten stop wymienić :decayed:

ja też mam 1 żarówkę w 3 stopie do wymiany,rozbierania w ci.l :wallbash:

Opublikowano

E tam, to co to za męczarnia :decayed::polew:

idź już też lepiej spać :naughty: :gwizdanie:

No bo jutro jak mąż na Ciebie wskoczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra narta wszystkim :hi:

Idę :lazy: a jak wstanę , zaś do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jutro muszę w końcu ten stop wymienić :decayed:

:hi:

Pomęcz się :gwizdanie:

E tam, to co to za męczarnia :decayed::polew:

idź już też lepiej spać :naughty: :gwizdanie:

Dzięki, to dopiero miłe :D

Idę idę, ale zaraz :tongue4:

E tam, to co to za męczarnia :decayed::polew:

idź już też lepiej spać :naughty: :gwizdanie:

No bo jutro jak mąż na Ciebie wskoczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Już mówiłam, że d*pa ;( I co gorsza wcale nie z mojej winy ;(

Opublikowano

ja też mam 1 żarówkę w 3 stopie do wymiany,rozbierania w ci.l :wallbash:

U Ciebie są jeszcze żarówki W5W ,a u mnie w 3 stopie są diody i jest to całe zalane :wallbash: :wallbash: :wallbash: trzeba nową kupować , kosztuje tylko 170 zł :wallbash: ale tego nie będę wymieniał , lewy stop mi nie świeci

Opublikowano

Dzięki, to dopiero miłe :D

cała przyjemność po mojej stronie :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:43_________________________________________________

ja też mam 1 żarówkę w 3 stopie do wymiany,rozbierania w ci.l :wallbash:

U Ciebie są jeszcze żarówki W5W ,a u mnie w 3 stopie są diody i jest to całe zalane :wallbash: :wallbash: :wallbash: trzeba nową kupować , kosztuje tylko 170 zł :wallbash:

to nie są w5w ,jakieś 1.2 w

Opublikowano

Już mówiłam, że pupa ;( I co gorsza wcale nie z mojej winy ;(

a co się stało , rozwiń temat :decayed:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

to nie są w5w ,jakieś 1.2 w

możliwe , zaraz Ci powiem jakie tam są :wink4:

Opublikowano

Już mówiłam, że pupa ;( I co gorsza wcale nie z mojej winy ;(

a co się stało , rozwiń temat :decayed:

Nie czytałeś mnie wcześniej... pisałam, że chwilowa niedyspozycja mnie eliminuje z gry ;(

Opublikowano

Już mówiłam, że pupa ;( I co gorsza wcale nie z mojej winy ;(

a co się stało , rozwiń temat :decayed:

chyba bardziej może ten temat rozlać jak rozwinąć :decayed:

Opublikowano

Już mówiłam, że pupa ;( I co gorsza wcale nie z mojej winy ;(

a co się stało , rozwiń temat :decayed:

chyba bardziej może ten temat rozlać jak rozwinąć :decayed:

No wreszcie mnie ktoś zrozumiał! :decayed:

Opublikowano

ZARÓWKA W5W tam jest według ETKI :cool1:

Opublikowano

ma chłop pecha,po 6 miesiącach wraca ,a tu takie jaja :decayed:

Opublikowano

No wreszcie mnie ktoś zrozumiał! :decayed:

wiem przecież żartowałem :cool1:

Opublikowano

ZARÓWKA W5W tam jest według ETKI :cool1:

już zmieniałem :cool1:

Opublikowano

ma chłop pecha,po 6 miesiącach wraca ,a tu takie jaja :decayed:

To chyba ja mam pecha :gwizdanie:

największego w tym przypadku... zwłaszcza moim... ale to już pozostawię bez głębszego komentarza :tongue4:

No wreszcie mnie ktoś zrozumiał! :decayed:

wiem przecież żartowałem :cool1:

Wierzę :wink4:

Opublikowano

ZARÓWKA W5W tam jest według ETKI :cool1:

POMYŁKA , pomyliłem z sedanem :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

ZARÓWKA W5W tam jest według ETKI :cool1:

POMYŁKA , pomyliłem z sedanem :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

luz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.