Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilma mąż - jutro wraca ?

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

15 stron do "medalików" :naughty:

Opublikowano

Wilma mąż - jutro wraca ?

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

przyjedziesz sama czy z nim :naughty: ?

Opublikowano

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

Czyli w czwartek już za bardzo z nami nie popiszesz :mysli::rolleyes:

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

Bad boi sie jeździć z Hammerem bo za szybko jeździ :polew:

gynau :decayed:

to se golniesz przed drogą na odwagę :wink4:

Opublikowano

No to od pojutrza Wilmy na forum nie będzie ;(

Opublikowano

dziwne że po takim czasie nie chce Ci się nim nacieszyć, tylko jedziesz do nas :naughty:

Opublikowano

przyjedziesz sama czy z nim :naughty: ?

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Opublikowano

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

Czyli w czwartek już za bardzo z nami nie popiszesz :mysli::rolleyes:

będzie urabiała męża co by historii z neta nie sprawdzał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wilma mąż - jutro wraca ?

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

przyjedziesz sama czy z nim :naughty: ?

Ja niańki nie potrzebuję :tongue4:

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

Czyli w czwartek już za bardzo z nami nie popiszesz :mysli::rolleyes:

No pewnie średnio... W sobotę nadrobię jak Was znajdę :tongue4:

W nocy z jutra na pojutrze :wink4:

Czyli w czwartek już za bardzo z nami nie popiszesz :mysli::rolleyes:

będzie urabiała męża co by historii z neta nie sprawdzał :polew: :polew: :polew:

Taaa komputer zabiorę od razu :polew:

Opublikowano

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

przyjedziesz sama czy z nim :naughty: ?

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

tak samo jak gwarantujesz mi :vava:? :gwizdanie:

Opublikowano

Taaa komputer zabiorę od razu :polew:

:good:

:decayed:

Opublikowano

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

Jest tu gdzieś tłumacz na sali? :mysli:

Opublikowano

Wilma no kurcze weź wolne ja bym od mojej z łóżka wychodził tylko siku :gwizdanie:

Opublikowano

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

No chyba sama nie przyjedzie S8 :cool1:

Opublikowano

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

od nas obydwu :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

od nas obydwu :baseball: :baseball: :baseball:

Ooo widzę że grono się powiększa :naughty:

Opublikowano

Wiesiek od 2007 roku szły te VW z wiesz czym :wink4:

Opublikowano

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

No chyba sama nie przyjedzie S8 :cool1:

Z Twoją ukochaną ruską mafią przyjadę :D

Wilma no kurcze weź wolne ja bym od mojej z łóżka wychodził tylko siku :gwizdanie:

Ja chętnie.. ale obawiam się iż mój organizm jest w skromnej niedyspozycji ;(

gwarantuję ci , że z kimś przyjedzie :decayed:

Ty chytniesz :gwizdanie:

:baseball: :baseball: :baseball:

od nas obydwu :baseball: :baseball: :baseball:

Ooo widzę że grono się powiększa :naughty:

A ja nadal tłumacza nie mam na słowo "chytnąć" i to w każdym kontekście... nie tylko w tym.. o ile ma więcej znaczeń

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.