Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tam obudź go :shocked:

Padosz , a jak bydzie akurat po Natalii skokoł :gwizdanie: :kox:

Lepiej nie budź bo bydym mieli przesrane

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

:good: ,teraz to noc :wink4:

teraz i tak bez sensu, bo i tak przecież się już do Sękatej nie dodzwoni :wink4:

Opublikowano

:good: ,teraz to noc :wink4:

No a co dzwonić ? Chyba za późno , jeszcze go obudzę albo cuś :rolleyes:

Opublikowano

niech skoko dejcie mu pokoj :wink4::decayed:

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

:good: ,teraz to noc :wink4:

No to Artur do mamuśki a nie na forum a już :wink4:

Opublikowano

teraz i tak bez sensu, bo i tak przecież się już do Sękatej nie dodzwoni :wink4:

No ale by co pogodoł , co i jak ... przynajmniej beret by ściepoł ;(

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

owu

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

zgadłeś :wink4: ba wcale mnie nie będzie :tongue4:

Opublikowano

:good: ,teraz to noc :wink4:

No a co dzwonić ? Chyba za późno , jeszcze go obudzę albo cuś :rolleyes:

Późno :thumbdown:, niech skoko :decayed:

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

Bad boi sie jeździć z Hammerem bo za szybko jeździ :polew:

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

słochej tego bałamonta co do piwa :sick3: :sick3: :sick3: to daleko zajdziesz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

No nie wiem czy nie będzie miał stracha z Tomkiem jechać :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

Bad boi sie jeździć z Hammerem bo za szybko jeździ :polew:

gynau :decayed:

Opublikowano

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

No nie wiem czy nie będzie miał stracha z Tomkiem jechać :gwizdanie: :kox:

Jak on serio tak szaleje, to i ja bym się bała :tongue4:

Opublikowano

słochej tego bałamonta co do piwa :sick3: :sick3: :sick3: to daleko zajdziesz :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no właśnie , żyga do piwa i miałby z nim jechać :cool1:

Opublikowano

To go H4mm3R zgarnie i odwiezie ,dobrze kojarzę ,że gdzieś blisko mieszkają :?:

No nie wiem czy nie będzie miał stracha z Tomkiem jechać :gwizdanie: :kox:

Jak on serio tak szaleje, to i ja bym się bała :tongue4:

Ty to masz jazdę z Tomkiem w promocji, tylko weź reklamówkę :polew:

Opublikowano

teraz i tak bez sensu, bo i tak przecież się już do Sękatej nie dodzwoni :wink4:

No ale by co pogodoł , co i jak ... przynajmniej beret by ściepoł ;(

to dzwoń za karę jak się nie witał :polew: :polew: :polew:,a przy okazji da jej trochę dychnąć :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Późno :thumbdown:, niech skoko :decayed:

A niech se poskokają :wink4:

Opublikowano

słochej tego bałamonta co do piwa :sick3: :sick3: :sick3: to daleko zajdziesz :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no właśnie , żyga do piwa i miałby z nim jechać :cool1:

dobrze że to wszyscy na filmie widzieli i nie musza Ci prostych słów po raz kolejny tłumaczyć :decayed::wink4:

Opublikowano

Wilma mąż - jutro wraca ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.