Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może w piątek :naughty: :?:

Odpada w sobotę idę na wesele siory, można umówić sie na inny termin

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czego dowodem jest to iż nie potrafisz tego wytłumaczyć

AMEN

Widzę lubisz się droczyć , nie ja pierwszy jestem , niedawno "uszczypła" Cię wypowiedź Andego o moherach :cool1:

Co do Autobildu , Autoświatu i innych dupin , proponuję nie wierzyć we wszystko ( bo to 99% ściema) a tym bardziej w Autoświecie , najlepiej za tą kasę kup se coś innego np. jakiś kalendarz z autkami , lepiej wyjdzie :wink4:

co do autoświata w 100% się zgadzam :good: i nic innego też przeciez nie pisałem, ale przecież nie o to nam chodziło :)

i co teraz wysuwasz na wierzch naszą gadkę o moherach :polew: :polew: :polew: ?

Opublikowano

raz jeszcze dzięki za kontakt :notworthy:

gadałeś z nim , jakie on różne inne rzeczy potrafi :wink4:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________

Może w piątek :naughty: :?:

Odpada w sobotę idę na wesele siory, można umówić sie na inny termin

Wiesiek będzie dobry "podkład" :naughty:

Opublikowano

Może w piątek :naughty: :?:

Odpada w sobotę idę na wesele siory, można umówić sie na inny termin

Przyszły piątek :?: :slina::naughty::decayed:

Opublikowano

Cytat: badboy Dzisiaj o 22:54

... teraz już wiem

przeczytałeś w Autoświecie mysli

no cóż jak dziecko :gwizdanie:

Opublikowano

gadałeś z nim , jakie on różne inne rzeczy potrafi :wink4:

taaa i taniutko :decayed:,trza podumać :wink4::mysli:

Opublikowano

Z innej beczki , zamawiamy tą "Sękatą" na sobotę , albo gdzie indziej , bo chyba najwyższy czas , jak co to Arek gadał , że by zamówił

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:01_________________________________________________

Przyszły piątek :?: :slina::naughty::decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

taaa i taniutko :decayed:,trza podumać :wink4::mysli:

Jakby był drogi to bym Ci nie dał namiarów :wink4: (wiem że za taką typową diagnostykę bierze coś koło 25-30 zł/gdzie indziej co najmniej 50 zł) no chyba że trzeba coś więcej pokombinować to i wejźmie więcej dukatów :wink4:

Opublikowano

Z innej beczki , zamawiamy tą "Sękatą" na sobotę , albo gdzie indziej , bo chyba najwyższy czas , jak co to Arek gadał , że by zamówił

My się z Kasią dopasujemy :good::wink4:

Opublikowano

Najpierw Natalię trza urobić :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tym bardziej się dopasuję :good:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:05_________________________________________________

Najpierw Natalię trza urobić :gwizdanie:

A co z nią? :cool1:

Opublikowano

Najpierw Natalię trza urobić :gwizdanie:

To już co innego :gwizdanie:

Opublikowano

Najpierw Natalię trza urobić :gwizdanie:

A-rek urabiaj :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Z innej beczki , zamawiamy tą "Sękatą" na sobotę , albo gdzie indziej , bo chyba najwyższy czas , jak co to Arek gadał , że by zamówił

My się z Kasią dopasujemy :good::wink4:

ja również sie dopasuję :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________chociaż robert nazwał mnie droczycielem, także muszę się wywiązać ze swej natury i charakterku :naughty:

Opublikowano

A co z nią? :cool1:

Jaka ciekawa no no

Opublikowano

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

A tak w ogóle gdzie nasz prezes :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:10_________________________________________________

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

:good:
Opublikowano

A co z nią? :cool1:

Jaka ciekawa no no

Nic chyba w tym dziwnego... chyba :gwizdanie:

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

Jakie słodkie wyznanie :decayed:

Opublikowano

Z Natalią wszystko ok,tylko boję się o Arka bo coś gadał ostatnio ,że od tego urabiania to już "na rezerwie jedzie" :decayed:

Opublikowano

Najpierw Natalię trza urobić :gwizdanie:

Wiesiek ożera ją w sobota i bydzie potulno jak baranek :naughty:

Opublikowano

Nic chyba w tym dziwnego... chyba :gwizdanie

A jednak :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.