Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co z nią? :cool1:

Jaka ciekawa no no

Nic chyba w tym dziwnego... chyba :gwizdanie:

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

Jakie słodkie wyznanie :decayed:

niech by któryś próbował mieć inne zdanie!!! :evil: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________to go w w-wie pod krzyżem w ofierze złożą :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z Natalią wszystko ok,tylko boję się o Arka bo coś gadał ostatnio ,że od tego urabiania to już "na rezerwie jedzie" :decayed:

Buahahahaha i bardzo mu tak dobrze :D

Opublikowano

Najpierw Natalię trza urobić :gwizdanie:

Wiesiek ożera ją w sobota i bydzie potulno jak baranek :naughty:

:good:

Opublikowano

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

badboy nie mów ,że ulubiona stacja ...........................88,4 :decayed::naughty:

Opublikowano

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

daj już na luz :cool1:

Opublikowano

A co z nią? :cool1:

Jaka ciekawa no no

Nic chyba w tym dziwnego... chyba :gwizdanie:

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

Jakie słodkie wyznanie :decayed:

niech by któryś próbował mieć inne zdanie!!! :evil: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________to go w w-wie pod krzyżem w ofierze złożą :evil:

To prośba czy groźba? :naughty:

Opublikowano

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

daj już na luz :cool1:

vice versa :cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

badboy nie mów ,że ulubiona stacja ...........................88,4 :decayed::naughty:

od dziś :decayed:

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

Opublikowano

robert I love Mohery and AUDI for ever :naughty: zadowolony ? :gwizdanie: :decayed:

badboy nie mów ,że ulubiona stacja ...........................88,4 :decayed::naughty:

To jest jedyna stacja w jego paździchu :polew:

Opublikowano

i robimy kółko różańcowe na lewym pasie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

A co tam obudź go :shocked:

Opublikowano

od dziś :decayed:

Bosze :shocked::rolleyes:

Opublikowano

vice versa :cool1:

Ciebie też w sobota ożera i ... :gwizdanie: :vava:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

A co tam obudź go :shocked:

Ty raczej byłeś za jego regeneracją sił witalnych :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

i robimy kółko różańcowe na lewym pasie :decayed: :decayed: :decayed:

w takim razie do j-bia nie przyjeżdżaj :decayed:

Opublikowano

A co tam obudź go :shocked:

Padosz , a jak bydzie akurat po Natalii skokoł :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

A co tam obudź go :shocked:

Ty raczej byłeś za jego regeneracją sił witalnych :cool1: :gwizdanie:

Eee tam :kox:

Opublikowano

vice versa :cool1:

Ciebie też w sobota ożera i ... :gwizdanie: :vava:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Za dużo godzin :disgust: zadzwoniłbym do Arka czy da radę zamówić tą "Sękatą" :wink4:

Jutro zadzwonię , z rana :wink4:

:good: ,teraz to noc :wink4:

Opublikowano

nie obiecuj :wink4: :gwizdanie:

No właśnie , znowu przyjedziesz bez kierowcy :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.