Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noooo

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tu nie o to chodziło roberta uszczypło zupełnie coś innego

czytaliście

Spór proponuję rozstrzygnąć przy Krupniku ,kto pierwszy padnie płaci za kolejki obu :gwizdanie:

żeby było sprawiedliwie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty::good:

chyba ja bo inaczej se nie dogodomy :decayed:

Opublikowano

ale Ci co się kłócą ?

Opublikowano

Koniec "Ojcze nasz" :wink4: :>

:mysli:

Opublikowano

chyba ja bo inaczej se nie dogodomy :decayed:

ten co będzie trzymał nie przepisowo kolejkę pije karniaka ze mną :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________

Koniec "Ojcze nasz" :wink4: :>

:mysli:

AMEN

Opublikowano

chyba ja bo inaczej se nie dogodomy :decayed:

ten co będzie trzymał nie przepisowo kolejkę pije karniaka ze mną :kox:

To same karniaki polecą :wink4:

Opublikowano

a jak ja będę trzymał to piję karniaka z Wieśkiem :decayed:

Opublikowano

ale tu nie o to chodziło roberta uszczypło zupełnie coś innego

Mnie nic nie uszczypło , napisałem poprostu

ojejujeju to po co kupiłeś A4 , czemu nie BMW jak cały czas chwalisz te auta a na Audi narzekasz :mysli:

i najwidoczniej Ciebie to uszczypło :naughty:

Opublikowano

ten co będzie trzymał nie przepisowo kolejkę pije karniaka ze mną :kox:

No to kaplica :gwizdanie:

Opublikowano

ale będzie biba i to dzięki Wam kłócący :notworthy:

Opublikowano

ale tu nie o to chodziło roberta uszczypło zupełnie coś innego

Mnie nic nie uszczypło , napisałem poprostu

ojejujeju to po co kupiłeś A4 , czemu nie BMW jak cały czas chwalisz te auta a na Audi narzekasz :mysli:

i najwidoczniej Ciebie to uszczypło :naughty:

uszczypło mnie to że wysssssałeś to sobie z palca :naughty:

Opublikowano

uszczypło mnie to że wysssssałeś to sobie z palca :naughty:

Dobra niech i tak będzie :good:

Opublikowano

czego dowodem jest to iż nie potrafisz tego wytłumaczyć

AMEN

Opublikowano

Dobra Pany ,szkoda nerwów :thumbdown:.

Opublikowano

Byłem u Krzysztofa ,golfik dostanie nowe świeczki i większą dawkę startową i ma być gites.Jutro go odbieramy.

No i gitara :good:

Opublikowano

Dobra niech i tak będzie :good:

Dobra to bierymy po krupniku i robimy impra kameralno np. u mnie

Opublikowano

lepiej :drunk::good:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:51_________________________________________________

Byłem u Krzysztofa ,golfik dostanie nowe świeczki i większą dawkę startową i ma być gites.Jutro go odbieramy.

No i gitara :good:

raz jeszcze dzięki za kontakt :notworthy:

Opublikowano

uszczypło mnie to że wysssssałeś to sobie z palca :naughty:

Dobra niech i tak będzie :good:

Dobra Pany ,szkoda nerwów :thumbdown:.

luzik kompletny, tylko chciałem się tylko upewnić co go skłoniło do tego żeby napisać takie a nie inne pytanie, teraz już wiem :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________

Dobra niech i tak będzie :good:

Dobra to bierymy po krupniku i robimy impra kameralno np. u mnie

teraz zaroz ?

Opublikowano

Dobra niech i tak będzie :good:

Dobra to bierymy po krupniku i robimy impra kameralno np. u mnie

A ja ;( ,jutro mam na 13 ale już mam 2 driny w dupe wlane :wallbash:.

Może w piątek :naughty: :?:

Opublikowano

czego dowodem jest to iż nie potrafisz tego wytłumaczyć

AMEN

Widzę lubisz się droczyć , nie ja pierwszy jestem , niedawno "uszczypła" Cię wypowiedź Andego o moherach :cool1:

Co do Autobildu , Autoświatu i innych dupin , proponuję nie wierzyć we wszystko ( bo to 99% ściema) a tym bardziej w Autoświecie , najlepiej za tą kasę kup se coś innego np. jakiś kalendarz z autkami , lepiej wyjdzie :wink4:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:54_________________________________________________

... teraz już wiem

przeczytałeś w Autoświecie :mysli:

:polew: :polew: :polew:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________

Dobra to bierymy po krupniku i robimy impra kameralno np. u mnie

:naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.