Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:49_________________________________________________spadam narka moze cos pozniej :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze

ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka :naughty:

Opublikowano

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze

ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka :naughty:

ps2 czy ps3?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ :hi: z wieczora wogole :naughty:

Opublikowano
:hi: wieczorową porą
Opublikowano

:hi: z wieczorka

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze

ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka :naughty:

Ja z butelczyną też chętnie wpadłbym :gwizdanie: ,więc można na jakiś np.piątek się ugadać :gwizdanie: :wink4:.

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:33_________________________________________________

i na dechę spokojnie można w zasypane górki jechać :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:35_________________________________________________co do tego filmiku co H4mm3R wstawił ,ciekaw jestem jak napęd B5-tki by się sprawdził na takim najeździe :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemanko :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze

ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka :naughty:

ps2 czy ps3?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ :hi: z wieczora wogole :naughty:

:hi:

a zobacz co Wiesiek napisał :decayed:

Ja z butelczyną też chętnie wpadłbym ,więc można na jakiś np.piątek się ugadać

ja bym chetnie zaprosil ale nie mam PS'a, a nawet dobrego telewizora :embarrassed:

Opublikowano

:siema:

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze

ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka :naughty:

ps2 czy ps3?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ :hi: z wieczora wogole :naughty:

:hi:

a zobacz co Wiesiek napisał :decayed:

Ja z butelczyną też chętnie wpadłbym ,więc można na jakiś np.piątek się ugadać

ja bym chetnie zaprosil ale nie mam PS'a, a nawet dobrego telewizora :embarrassed:

Wiesiek jakie gry masz? :naughty:

Opublikowano

też nie mam ps'a ale telewizornia w miarę :wink4: ,więc jakiś podkład do spotkania jest :>

Opublikowano

ogladam forum na ps3 i ciezko sie pisze

ty kupuj jakies fajne gierki (Colin McRae, Richard Burns) na PS'a, a ja wpadam z flaszeczka :naughty:

do flaszeczki najlepsza FIFA jest :decayed::wink4:

Opublikowano

ja bym chetnie zaprosil ale nie mam PS'a, a nawet dobrego telewizora :embarrassed

Niema co się przejmować głowa do góry jak byśmy się z klubowiczami sciepneli to byśmy ci jakąś plazmę strzelili :naughty: ja się piszę a co reszta na to? :oklaski:

Opublikowano

Po robocie :hi:

też nie mam ps'a ale telewizornia w miarę :wink4: ,więc jakiś podkład do spotkania jest :>

Wiesiek telewizornie też ma "dobrą" :wink4:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

a moim zdaniem to żadna podpucha ani ściema... BMW wykorzystało słabość napędu quattro, a zaletę swojego xdrive'a którą jest to iż ten system może sterować każdym kołem z osobna, (quattro już nie) co tu przy tym rozdzieleniu powierzchni pośligowej miało znaczenie :wink4:

ojejujeju to po co kupiłeś A4 , czemu nie BMW jak cały czas chwalisz te auta a na Audi narzekasz :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Po robocie :hi:

też nie mam ps'a ale telewizornia w miarę :wink4: ,więc jakiś podkład do spotkania jest :>

Wiesiek telewizornie też ma "dobrą" :wink4:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

a moim zdaniem to żadna podpucha ani ściema... BMW wykorzystało słabość napędu quattro, a zaletę swojego xdrive'a którą jest to iż ten system może sterować każdym kołem z osobna, (quattro już nie) co tu przy tym rozdzieleniu powierzchni pośligowej miało znaczenie :wink4:

ojejujeju to po co kupiłeś A4 , czemu nie BMW jak cały czas chwalisz te auta a na Audi narzekasz :mysli:

na nic nie narzekam, jestem po prostu obiektywny, nie bądź robert taki jak pan Jarosław K.- albo jesteście ze mną albo jesteś wróg, wypier#$$ :)

Opublikowano

:hi:Cześć ROBERTO :good:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175045.0 poczytajcie o co tutaj chodzi a później blablabla :cool1:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________

... nie bądź robert taki jak pan Jarosław K.- albo jesteście ze mną albo jesteś wróg, wypier#$$ :)

:polew:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175045.0 poczytajcie o co tutaj chodzi a później blablabla :cool1:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________

... nie bądź robert taki jak pan Jarosław K.- albo jesteście ze mną albo jesteś wróg, wypier#$$ :)

:polew:

robert poczytaj o mechanizmie Torsen :) BMW w tym filmiku po prostu wykorzystało jego wadę i tyle, a czy to fair? to już druga sprawa:)

Opublikowano

robert poczytaj o mechanizmie Torsen :) BMW w tym filmiku po prostu wykorzystało jego wadę i tyle, a czy to fair? to już druga sprawa:)

Teraz wiesz bo przeczytałeś to co było w tym linku :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.