Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

porównałem autobild z autoświatem? robert czytaj ze zrozumieniem proszę :tongue4: bo nie chce mi się już 10 razy tego samego tłumaczyć :tongue4:

... po co powstała w ogóle gazeta autobild której odpowiednik auto świat jest w polsce skoro wg Ciebie zawsze będą tam faworyzowane niemieckie auta?

Widocznie Ty sam nie rozumiesz co piszesz :cool1: Albo masz sklerozę :rolleyes:

Amen

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

porównałem autobild z autoświatem? robert czytaj ze zrozumieniem proszę :tongue4: bo nie chce mi się już 10 razy tego samego tłumaczyć :tongue4:

... po co powstała w ogóle gazeta autobild której odpowiednik auto świat jest w polsce skoro wg Ciebie zawsze będą tam faworyzowane niemieckie auta?

Widocznie Ty sam nie rozumiesz co piszesz :cool1: Albo masz sklerozę :rolleyes:

Amen

napisanie odpowiednik to porównanie :polew: ? po za tym auto świat to odpowiednik auto bilda więc o co Ci chodzi ?

Opublikowano

Amen

:kawa:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Zgapiasz :wink4:

:polew:

Opublikowano

niech będzie amen, ale chcę wyjaśnienia, na jakiej podstawie sądzisz iż narzekam na obecne auto :gwizdanie: ?

Opublikowano

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________

Jak dzieci... :wallbash:

to też na początku zaznaczyłem :)

Zaznaczyłeś... tylko o Robercie... a ja tu dwa zacięte w bojach dzieciaki i ja was pogodzę :bicz3: :vava::thumbup: :bicz3: :vava::rolleyes:

Opublikowano

Spór proponuję rozstrzygnąć przy Krupniku ,kto pierwszy padnie płaci za kolejki obu :gwizdanie:

żeby było sprawiedliwie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Amen

:kawa:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Zgapiasz :wink4:

:polew:

Artur i jak byłeś u Krzysztofa ?

I co "zgapiam" ???

Opublikowano

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________

Jak dzieci... :wallbash:

to też na początku zaznaczyłem :)

Zaznaczyłeś... tylko o Robercie... a ja tu dwa zacięte w bojach dzieciaki i ja was pogodzę :bicz3: :vava::thumbup: :bicz3: :vava::rolleyes:

nie ma takiej potrzeby, tylko dyskutujemy, a po to jest forum :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:17_________________________________________________

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________

Jak dzieci... :wallbash:

to też na początku zaznaczyłem :)

Zaznaczyłeś... tylko o Robercie... a ja tu dwa zacięte w bojach dzieciaki i ja was pogodzę :bicz3: :vava::thumbup: :bicz3: :vava::rolleyes:

no bo widać awersja wobec pewnej marki nie była żartem :gwizdanie:

Opublikowano

Heloł z wieczora

Opublikowano

Spór proponuję rozstrzygnąć przy Krupniku ,kto pierwszy padnie płaci za kolejki obu :gwizdanie:

żeby było sprawiedliwie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja mogę kibicować :wink4:

Heloł z wieczora

:hi:

Opublikowano

jakoś też nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________

Heloł z wieczora

:hi:

Opublikowano

Heloł z wieczora

:hi:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________

napisanie odpowiednik to porównanie :polew: ?

A co to jest odpowiednik ? :mysli:

po za tym auto świat to odpowiednik auto bilda więc o co Ci chodzi ?

sam sobie zaprzeczasz :cool1:

Amen

Opublikowano

Amen

:kawa:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Zgapiasz :wink4:

:polew:

Artur i jak byłeś u Krzysztofa ?

Byłem u Krzysztofa ,golfik dostanie nowe świeczki i większą dawkę startową i ma być gites.Jutro go odbieramy.

I co "zgapiam" ???

Koniec "Ojcze nasz" :wink4: :>

Opublikowano

Je ale sie wadzom :naughty:

Opublikowano

jakoś nie potrafisz odpowiedzieć na pewne pytanie :gwizdanie:

Opublikowano

Teksty prawie jak w kościele :gwizdanie:

A wadzą się jak dzieci, ale to już mówiłam :tongue4:

Opublikowano

a co auto świat to nie odpowiednik auto bilda ?

prosza Cie :polew:

Opublikowano

a co auto świat to nie odpowiednik auto bilda ?

prosza Cie :polew:

A czego :?:

Opublikowano

a co auto świat to nie odpowiednik auto bilda ?

prosza Cie :polew:

A czego :?:

no o to chodzi że jest :)

Opublikowano

czytaliście

Spór proponuję rozstrzygnąć przy Krupniku ,kto pierwszy padnie płaci za kolejki obu :gwizdanie:

żeby było sprawiedliwie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.