Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łańcuch ktoś skrócił :gwizdanie: :decayed:

:ssij:

uuuuuuu to nie wiedziałem :notworthy:

Ty też :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aleś się nacytował :oklaski: ,widzisz sam mi dałeś argumenty, w następną sobotę umawiałeś się z Arkiem i Wieśkiem :tongue4:

Opublikowano

ile to idzie czekać :baseball:

cierpliwości synek , cierpliwości :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Łańcuch ktoś skrócił :gwizdanie: :decayed:

:ssij:

uuuuuuu to nie wiedziałem :notworthy:

Ty też :decayed:

dżołk :decayed:

Opublikowano

ile to idzie czekać :baseball:

cierpliwości synek , cierpliwości :gwizdanie: :cool1:

Przi tobie idzie młodych dostać :decayed:

Opublikowano

No to jedziemy sami Arturoo :wink4:

może się Roberto da namówić jednak i pozostała banda również :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:44_________________________________________________

ile to idzie czekać :baseball:

cierpliwości synek , cierpliwości :gwizdanie: :cool1:

Przi tobie idzie młodych dostać :decayed:

:decayed:

Opublikowano

aleś się nacytował :oklaski: ,widzisz sam mi dałeś argumenty, w następną sobotę umawiałeś się z Arkiem i Wieśkiem :tongue4:

Ale mowa cały czas była o spocie :cool1: a ten jakby nie było ma być 12 lutego :cool1:

Nie wiem jeszcze ale umówiliśmy się ze znajomymi i teraz już głupio odmawiać , ale jeszcze nie wiadomo czy przyjdą bo kumpel jeszcze nie wie czy do Wa-wy nie pojedzie ( taką ma robotę , ale raczej nie :confused4: )

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:44_________________________________________________

No to jedziemy sami Arturoo :wink4:

może się Roberto da namówić jednak i pozostała banda również :gwizdanie:

Przypuszczam , że Arek z Natalią i Wiesiek z Basią pojadą :mysli:

Opublikowano

wiem,wiem stary ,kombinuj ,że masz................... delegację , 2 urodzinki świnki morskiej :decayed:

raz jeszcze, kombinuj :wink4:

Opublikowano

12 są walentynki a nie bal samców przy Audiku :polew:

jak już to 14 :cool1:

poza tym ciekawie było by właśnie wpieprzyć jakąś ośmiorniczkę na walentynki :decayed:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:49_________________________________________________

wiem,wiem stary ,kombinuj ,że masz................... delegację , 2 urodzinki świnki morskiej :decayed:

raz jeszcze, kombinuj :wink4:

Nie da rady , jest możliwość , że nie przyjdą , ale wątpię

Opublikowano

12 są walentynki a nie bal samców przy Audiku :polew:

kiedy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

H4mm3R :rtfm: kalendarz 14, co byś do Kasi w sobotę z kwiatami nie poleciał :think2::facepalm:

:naughty::decayed:

Opublikowano

12 są walentynki a nie bal samców przy Audiku :polew:

jak już to 14 :cool1:

poza tym ciekawie było by właśnie wpieprzyć jakąś ośmiorniczkę na walentynki :decayed:

Do poniedzialku czekac nie beda :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:51_________________________________________________

poza tym ciekawie było by właśnie wpieprzyć jakąś ośmiorniczkę na walentynki :decayed:

zaczynasz mi się podobać jeśli chodzi o zmianę nastawienia do małych zwierzątek śmigających po talerzu :good:

Opublikowano

Artur jedziemy teraz obadać to żarcie a w przyszły weekend pojada z Kasia :cool1:

Opublikowano

ok[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:53_________________________________________________kto się jeszcze pisze na sobotę na wypadzik do Karviny ?

:mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:56_________________________________________________PS .Na sobotę 5-tego :rolleyes:

Opublikowano

Ja jak mówiłem na 99.99999% odpadam ( ale jest mała szansa ) , w przyszły weekend jestem jak najbardziej za :wink4:

Opublikowano

Ja jak mówiłem na 99.99999% odpadam ( ale jest mała szansa ) , w przyszły weekend jestem jak najbardziej za :wink4:

Ciebie to nima się co pytać, zawsze jakaś wymówka :gwizdanie:

Opublikowano

Ciebie to nima się co pytać, zawsze jakaś wymówka :gwizdanie:

Pierwszy raz :cool1: ( no może drugi ) :decayed:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:07_________________________________________________Spadam spać

Nara :hi:

Opublikowano

ja też będę uciekał :hi:

kolorowych Pany :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.