Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

avantowi nikt nie robi :no::angry::disgust:

a w b6 jest na odwrót, do sedana nic porządnego nie ma :no:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany może teraz w sobotę pojedziemy do Karviny na żarełko :?:

Chętni jacyś :gwizdanie: :?:

Opublikowano

avantowi nikt nie robi :no::angry::disgust:

a w b6 jest na odwrót, do sedana nic porządnego nie ma :no:

avanty ok :> tylko w b6 doceniono tę bryłę i b7'ce by H4mm3R :>.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:21_________________________________________________jaka jednomyślność :decayed:

Opublikowano

Pany może teraz w sobotę pojedziemy do Karviny na żarełko :?:

Chętni jacyś :gwizdanie: :?:

Co to z wyjazdem w sobote na tajskie żarcie :?:

Ja odpadam :confused4:

W przyszły weekend jak najbardziej jestem za :wink4:

Opublikowano

ja w przyszły jestem uziemiony pod telefonem :confused4:

Opublikowano

avanty ok :> tylko w b6 doceniono tę bryłę i b7'ce

W Ingolstadt wreszcie zmądrzeli :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem na 100% , ale raczej odpadam

Zresztą najpierw była gadka o przyszłej sobocie tj. 12 lutego :cool1:

Opublikowano

Robert kombinuj :gwizdanie: :rant: mają tam dobrą sake :slina: ,następni :gwizdanie:.............................[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:27_________________________________________________była gadka o sobocie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem na 100% , ale raczej odpadam

Zresztą najpierw była gadka o przyszłej sobocie tj. 12 lutego :cool1:

Jo tam daty nie widzioł :gwizdanie:

Opublikowano

Robert kombinuj :gwizdanie: :rant: mają tam dobrą sake :slina: ,następni :gwizdanie:.............................

Na 99.999999% odpadam , niestety :confused4:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:28_________________________________________________

Jo tam daty nie widzioł :gwizdanie:

Godali my o "spotowej" sobocie :wink4:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem na 100% , ale raczej odpadam

Zresztą najpierw była gadka o przyszłej sobocie tj. 12 lutego :cool1:

Jo tam daty nie widzioł :gwizdanie:

:good::decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:29_________________________________________________

Robert kombinuj :gwizdanie: :rant: mają tam dobrą sake :slina: ,następni :gwizdanie:.............................

Na 99.999999% odpadam , niestety :confused4:

co będziesz robił :?:

Opublikowano

była gadka o sobocie :naughty: :gwizdanie:

czekaj znajdę to i zapodam :cool1:

Opublikowano

szkoda życia nie daj się prosić

Opublikowano

Robert kombinuj :gwizdanie: :rant: mają tam dobrą sake :slina: ,następni :gwizdanie:.............................

Na 99.999999% odpadam , niestety :confused4:

Łańcuch ktoś skrócił :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

widzisz na szukanie pierdół masz czas ale na szybki ,krótki wypadzik sobotni to nie :bicz2:

:foch:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:33_________________________________________________

Robert kombinuj :gwizdanie: :rant: mają tam dobrą sake :slina: ,następni :gwizdanie:.............................

Na 99.999999% odpadam , niestety :confused4:

Łańcuch ktoś skrócił :gwizdanie: :decayed:

uuuuuuu to nie wiedziałem :notworthy:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

była gadka o sobocie :naughty: :gwizdanie:

czekaj znajdę to i zapodam :cool1:

ile to idzie czekać :baseball:

Opublikowano

kiedy to na jakieś orientalne żarełko lecimy :?: :naughty::kox:

Może po następnym spocie

Nie po tylko zamiast spota to wyjazd.

no my z Natalą bylibyśmy chętni :rolleyes:

... o dobry pomysł, a że następny spot wypada w sobotę, a w sobotę piją faceci :naughty:

Ja z Marzeną jesteśmy jak najbardziej ZA , tylko myślę , żeby zrobić spota , chociaż na pół godzinki dla tych co pojadą i dla tych co nie będą chętni , powiedzmy o 17:30 pojedziemy :wink4: ... ostatnio zmarzliśmy , więc pół godzinki myślę , że by wystarczyło :wink4:

no jak najbardziej :good:

Dobra więcej nie szukam bo mi się nie chce :gwizdanie:

Opublikowano

net mu muli :gwizdanie: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.