Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak Pany zmieniając temat, jest jakaś b7 w klubie 3.0 TDI która jest w sedanie ? :gwizdanie:

oprócz tej co miał Patrox, której już nie ma ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śpiochy

Arek te lampy mi się nie podobają ori są lepsze.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 23:14_________________________________________________Hmmm żarcie :slina:, no nie wiem co moja wymyśli na weekend no i nie wiem czy do roboty nie pójdę.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Wiesiek twoja Fiona jest na You Tube :naughty:

Opętany kot

dobre :decayed:

co do żarełka muszę obadać grafik od Natalii jak ten weekend robi i dam znać :wink4:

tak Pany zmieniając temat, jest jakaś b7 w klubie 3.0 TDI która jest w sedanie ?

od Oreła :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z rana

Wiesiek twoja Fiona jest na You Tube :naughty:

Opętany kot

dobre :decayed:

co do żarełka muszę obadać grafik od Natalii jak ten weekend robi i dam znać :wink4:

tak Pany zmieniając temat, jest jakaś b7 w klubie 3.0 TDI która jest w sedanie ?

od Oreła :gwizdanie:

jak tylko od Oreła to rzeczywiście multum :decayed: b7 3.0TDI w sedanie to będzie rarytas:) b8 jest więcej w tym silniku na forum aniżeli b7ek :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 11:05_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-abt-pelen-s-line-25-lat-quattro-i1426404523.html

Opublikowano

badboy starszy by nie chciał foli do B7 :?: :decayed: za 60zł oddam :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183907.0

on się tam takimi pierdołami nie zajmuje :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 12:35_________________________________________________demot_7825bdfca345c3001a136477856361e4.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 14:13_________________________________________________tak dla rozluźnienia w to czwartkowe popołudnie :

demot_b34e1d909e3c5b21170b0b5e1c38e897.jpg

demot_a274977cace6c5e9bd6a25daab6ca975.jpg

demot_235f6dab88aea824a41f2a714f131a69.jpeg

a>

Opublikowano

Fotki :good: . Nowa gra :decayed: zaczyna mi się podobać.

Opublikowano
  • Autor

Arturoo niestety my też w tą sobotę odpadamy z wypadu do Karviny :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:10_________________________________________________ale mnie dzisiaj wku..li w UM :evil: od dwóch tyg czekam na papiery w sprawie firmy i dzisiaj byłem tam osobiście, a babka mi mówi że papiery gdzieś się musiały zapodziać że ich nie dostałem i będą ich dzisiaj szukać, a do jutra muszę złożyć papiery w ZUS'ie :wallbash:

Opublikowano

No szkoda.

Opublikowano

Po robocie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Po robocie :hi:

:hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 16:03_________________________________________________jeszcze tak dobrego polskiego filmiku nie widziałem :good:

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 16:34_________________________________________________Badboy coś dla ciebie :naughty:

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 16:50_________________________________________________ :kox:

Opublikowano

:kox:

Normalnie struś pędziwiatr :kox:

Opublikowano

Dobre :good:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.