Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

61_500.jpg

:decayed:

Sam bym skorzystał a lesbijka nie jestem :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

61_500.jpg

:decayed:

ładne "boobs'y" :kox:

no dość ciekawe kółeczka i nawet mają fajne parametry :good:

panowie zna się ktoś na kontach bankowych :?: jaka jest różnica miedzy kontem bankowym osoby prywatnej, a kontem na firmę :?:

Opublikowano

panowie zna się ktoś na kontach bankowych :?: jaka jest różnica miedzy kontem bankowym osoby prywatnej, a kontem na firmę :?:

Pewnie są inne opłaty, musisz popytać w danym banku.

Opublikowano

panowie zna się ktoś na kontach bankowych :?: jaka jest różnica miedzy kontem bankowym osoby prywatnej, a kontem na firmę :?:

Pewnie są inne opłaty, musisz popytać w danym banku.

pewnie będą wyższe opłaty w zamian za jakieś inne korzyści :wink4:

Opublikowano
  • Autor

cały czas siedzę i czytam o kontach firmowych na necie i jestem już z tego głupi :facepalm:

Opublikowano

Hello, bonjour, priviet :hi:

I mamy weekend :banan::buhaha:

Opublikowano

Hello, bonjour, priviet :hi:

I mamy weekend :banan::buhaha:

:hi:

no mamy :> :naughty:

Opublikowano

Hello, bonjour, priviet :hi:

I mamy weekend :banan::buhaha:

A Tobie ktoś czopka śliw obiecoł, że sie tak cieszysz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panom

Andy coś taki za***any :polew: :polew: :polew:

końcówka grypy :sick3:
Opublikowano

A Tobie ktoś czopka śliw obiecoł, że sie tak cieszysz :gwizdanie:

No :cool1:

A tak na serio wreszcie jutro pośpię troszkę dłużej , nie muszę wstać o 5:00 tak ja przez ostatnie dwa tygodnie :cool1:

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 20:00_________________________________________________Gdzie żeście się wszyscy podziali :mysli:

Opublikowano

Ello :>

Arku przy prowadzeniu działalności musisz mieć obowiązkowo konto firmowe ,na które będziesz miał robione wpłaty za usługi, które wykonujesz.

KONTO FORMOWE JEST OBOWIĄZKOWE PRZY PROWADZENIU DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Przelewy do ZUS i do Urzędu Skarbowego też musisz robić z konta firmowego !

Już tak parę dobrych lat pracuję.

Poza tym ,że każda operacja na koncie jest bardzo droga(np.przelew 5pln-Millenium i nie tylko),to sam rachunek(utrzymanie)25 pln miesięcznie kosztuje.

Plusów posiadania takiego rachunku nie znalazłem żadnych.

Opublikowano

:hi:

Panom

Andy coś taki za***any :polew: :polew: :polew:

końcówka grypy :sick3:

Uczulenie na starki :polew:

Opublikowano

Uczulenie na starki :polew:

:hi:

Albo po pijaku narobił co z jaką babcią i teraz jak wytrzeźwiał jest mu niedobrze :naughty:

Opublikowano

Uczulenie na starki :polew:

:hi:

Albo po pijaku narobił co z jaką babcią i teraz jak wytrzeźwiał jest mu niedobrze :naughty:

Całkiem możliwe :gwizdanie:

Opublikowano

A tera babcia lata za nim :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

A tera babcia lata za nim :naughty: :gwizdanie:

No to sie nadupczy :decayed:

Opublikowano

Ale najpierw musiałby się napić , żeby zaś mu się spodobała :naughty:

Opublikowano

Ale najpierw musiałby się napić , żeby zaś mu się spodobała :naughty:

Pisał że wziął zapas wspomagaczo-zapominacza :naughty:

Opublikowano

Ale na pewno nie wziął Krupnika :gwizdanie:

I tera ma problem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.