Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostoles mego esa ?

tak ,nie mam jeszcze info

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

100_MEDIA_IMAG0401.jpg

100_MEDIA_IMAG0405_1.jpg

:polew: :polew: :polew:

Tomek co Ci to urosło na masce :mysli: :?:

Ale liczymy , że w tym kabocie też zrobisz jakąś fotkę przed tym wieńcem :naughty:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Muszka mo krzywo :wallbash:
Opublikowano

:>[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:06_________________________________________________Robert jo tak zrobił :gwizdanie:

Opublikowano

Pioter :kox:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:08_________________________________________________spróbuj w ten drugi sposób

Opublikowano

Dobra teraz zajarzyłem , że masz FWD , a dałbym se ręce uciąć , że miałeś napisane Q :mysli:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:19_________________________________________________I co to potrzebujesz ?

Opublikowano

:rolleyes::no:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:20_________________________________________________

:decayed:

Opublikowano

:hi:

wpadam czym predzej si epochwalic :kox:

fura posadzona jakies -40mm przod a tyl - 30

Opublikowano

Dobra teraz zajarzyłem , że masz FWD , a dałbym se ręce uciąć , że miałeś napisane Q :mysli:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:19_________________________________________________I co to potrzebujesz ?

Ten simering wybieraka :wink4:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:37_________________________________________________to Byś bez rąk łaził :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:37_________________________________________________Ariel wrzuc fotki :naughty:
Opublikowano

wrzuć foty przed i po

Opublikowano

:rolleyes::no:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:20_________________________________________________

:decayed:

:polew: dobre :decayed:
Opublikowano

nie masz zawiasu 1bv do mojego :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ciemno jest i nie robilem po. jutro wrzuce;p lech w d upe ;o

Opublikowano

Pioter , ten wybierak to "drążek przełączania" czy jak ?

Opublikowano

nie masz zawiasu 1bv do mojego :gwizdanie: :cool1:

nie :decayed: mam eibachy do tdi na sprzedaz

Opublikowano

skąd ty bierzesz graty ,co róż masz jakieś gratisy :mysli:

potrzebny zawias 1bv,dokładka do tylnego zderzaka z parktronikiem i może być rns jak ci też leży nie potrzebny :decayed::naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:44_________________________________________________

nie masz zawiasu 1bv do mojego :gwizdanie: :cool1:

nie :decayed: mam eibachy do tdi na sprzedaz

do Q :?:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:45_________________________________________________ile mają nalatane :?:

[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:46_________________________________________________tylna prawa lampa do avanta(lewą weźmie A-rek :wink4:),

Opublikowano

aa ty Q masz. to sa z fdw ahu dokladnie. ktos chetny? nalatane ile maja to niewiem, w polsce ok 20k a u helmuta nie wime :confused4:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:48_________________________________________________aaa pojde zrobic zdjecia. zobacze jak wyjda i najwyzej nie wrzuce;p

Opublikowano

i po trenowane :> zech se dupnyl na autobahnie i zamisast na bohumin na brno pojechol :wallbash: dolech potym jej popic :evil:

Opublikowano

Pioter[/b] , ten wybierak to "drążek przełączania" czy jak ?

no chyba ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.