Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbierzmy kilku chętnych i weźmie się zamówi jeden kartonik

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie mam zamiaru przekombinować :gwizdanie: :tongue4:

Wiem,żartuję -jak patrzę do czego zmierza dzisiejsza motoryzacja-nowinki techniczne ,to wszystko sprowadza się do tego ,żeby kierowca wsiadł i nacisnął ENTER :>
Opublikowano

zbierzmy kilku chętnych i weźmie się zamówi jeden kartonik

Jak najbardziej jestem za :good: ... tylko , żeby za chwilę nie brakło :gwizdanie:

Opublikowano

zbierzmy kilku chętnych i weźmie się zamówi jeden kartonik

Jak najbardziej jestem za :good: ... tylko , żeby za chwilę nie brakło :gwizdanie:

Dobra niech stracę mi też 1 sztuka :wink4:
Opublikowano

więc w poniedziałek po spocie można zamówić więcej

Opublikowano

więc w poniedziałek po spocie można zamówić więcej

ok to w niedzielę się dogadamy co i jak :wink4:

Opublikowano

Artur pare godzin temu widziałem pod "nie dla idiotów"niebieskiego avanta SR ,na klapie miał 2,4 :naughty: [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 23:09_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-32184-Zagraniczny-Wipeout.html -pozwoliłem sobie podpatrzec i podzielic się z Wami filmikiem od "Krycha" z Battalionu --za***isty :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 23:32_________________________________________________k. wa umarli :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 00:04_________________________________________________To nie 1000 strona tylko 990 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 00:05_________________________________________________sie zbliza[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 00:05_________________________________________________ :hi: narka sam ze soba nie bede pisał :gwizdanie:

Opublikowano

Nara ja spadam spać :hi:

Opublikowano

tez bede leciał :hi:

Opublikowano
:bry: śpiochy :hi:
Opublikowano
:hi: dobry tu se usz pracuje :tongue4:
Opublikowano

jeszcze ktoś chce być fajny ? :decayed:

ja już jestem :cool1::kox::tongue4:

Opublikowano

jeszcze ktoś chce być fajny ? :decayed:

ja już jestem :cool1::kox::tongue4:

tyś je cały czas fajny :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: dobry tu se usz pracuje :tongue4:

Te szerokodupny roboty sie chyć :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: dobry tu se usz pracuje :tongue4:

Te szerokodupny roboty sie chyć :polew: :polew:

ty se ucz i pisz sciagi bo niezdosz i bydzesz bezrobotny
Opublikowano

:hi:

:hi: oszuście

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:24_________________________________________________

:hi: dobry tu se usz pracuje :tongue4:

Te szerokodupny roboty sie chyć :polew: :polew:

ty se ucz i pisz sciagi bo niezdosz i bydzesz bezrobotny

A Ty skończ wkońcu ta podstawówka, bo jako to wyglądo :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

:hi: oszuście

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:24_________________________________________________

:hi: dobry tu se usz pracuje :tongue4:

Te szerokodupny roboty sie chyć :polew: :polew:

ty se ucz i pisz sciagi bo niezdosz i bydzesz bezrobotny

A Ty skończ wkońcu ta podstawówka, bo jako to wyglądo :decayed::polew:

chyba ci se pomylilo inzyniera to ja wkoncu 1semestr zdolech na studiach

te krzoczki tam maluj i parki tak co potem przy cestach bydziee fajnie i kaj bydze mozna :sexinbed: za krzoczkiem :polew:

Opublikowano

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.