Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

m3rvin vs H4mm3R

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:47_________________________________________________

jeszcze ktoś chce być fajny ? :decayed:

ja już jestem :cool1::kox::tongue4:

ja i skromny :wink4::tongue4: :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:
Opublikowano

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

Opublikowano

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

listwy wypucowane jak psu jajca yny zamontowac mamlasie z zabelkowa :tongue4:
Opublikowano

ostudźcie się trochę :baseball: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:48_________________________________________________jak dziecka :tongue4:

Opublikowano

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

listwy wypucowane jak psu jajca yny zamontowac mamlasie z zabelkowa :tongue4:

chyba coś Ci się pomyliło... bo tu to nima GSI forum i zaroz możesz kropa zebrać :gwizdanie:

poza tym jeszcze bydziesz coś potrzebować od tego mamlasa z Zabełkowa... :gwizdanie:

Opublikowano

stare konie, a jak dzieci

gorzoły się napijcie ,a nie kłućcie

Bosze nie mam pytań :rolleyes:

Opublikowano

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

listwy wypucowane jak psu jajca yny zamontowac mamlasie z zabelkowa :tongue4:

chyba coś Ci się pomyliło... bo tu to nima GSI forum i zaroz możesz kropa zebrać :gwizdanie:

poza tym jeszcze bydziesz coś potrzebować od tego mamlasa z Zabełkowa... :gwizdanie:

no napewno przyjada :tongue4:

stare konie, a jak dzieci

gorzoły się napijcie ,a nie kłućcie

Bosze nie mam pytań :rolleyes:

se nie boj flacha bydzie :good:
Opublikowano

Ty mi tu Artura nie rozpijej alkoholiku :baseball:

nie rozpijom, nie musza :tongue4: a do wiadomosci to nadrabiom 2,5roku co zech wogule nic nie pil :kwasny: , co to trzymiesz za galazka w tej rynce :naughty: padosz bydzie :bicz3:
Opublikowano

Te szerokodupny...

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22623.0

Proszę się do tego dostosować :cool1:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 12:34_________________________________________________

mateo_81

Offline

Płeć:

Wiek: 29

Poland

Miejsce pobytu: Stare Sioło

Województwo: podkarpackie

Model: A4 B5

Silnik: AKN 2.5 150PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Limuzyna

Rocznik: 2001

Spalanie:

6.5 czyli norma

Wiadomości: 90

Odp: [ALL B5] Ocynk AUDI

« Odpowiedz #8 : 25 Luty 2011, 21:39 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

Odgrzeję kotleta,

A4 ma dach nieocynkowany, cała reszta jest ocynkowana (łącznie ze słupkami). Nie chciało mi się w to wierzyć, ale potwierdził to znajomy rzeczoznawca.

W związku z tym warstwa lakieru na dachu jest grubsza aniżeli na innych elementach...

A temat dachu będę przerabiał bo pojawiły mi się pęcherzyki nad przednią szybą w okolicach uszczelki.

Grubość lakieru sprawdzana miernikiem elektronicznym i wszystko OK.

co o tym myślicie to prawda :?: :?: :?:
Opublikowano

Arku dzwoniłem do tego faceta mam ta już zaklepane. Szukam jeszcze dokładki do tylnego zderzaka i kogoś kto mi to ogarnie w aucie :wink4:.

Opublikowano

A-rek odezwij sie na gg:9263840 :)

Opublikowano
  • Autor

Mervin nie korzystam z gg :> wal na PW

Opublikowano

Te szerokodupny...

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22623.0

Proszę się do tego dostosować :cool1:

No proszę , może jeszcze podjebiesz kolegę :gwizdanie: :baseball:

Opublikowano

:hi:

Cześć dziecioki

Chwila mie nie było a forymki w piaskownicy rozwalone :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 16:08_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 12:34_________________________________________________

mateo_81

Offline

Płeć:

Wiek: 29

Poland

Miejsce pobytu: Stare Sioło

Województwo: podkarpackie

Model: A4 B5

Silnik: AKN 2.5 150PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Limuzyna

Rocznik: 2001

Spalanie:

6.5 czyli norma

Wiadomości: 90

Odp: [ALL B5] Ocynk AUDI

« Odpowiedz #8 : 25 Luty 2011, 21:39 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

Odgrzeję kotleta,

A4 ma dach nieocynkowany, cała reszta jest ocynkowana (łącznie ze słupkami). Nie chciało mi się w to wierzyć, ale potwierdził to znajomy rzeczoznawca.

W związku z tym warstwa lakieru na dachu jest grubsza aniżeli na innych elementach...

A temat dachu będę przerabiał bo pojawiły mi się pęcherzyki nad przednią szybą w okolicach uszczelki.

Grubość lakieru sprawdzana miernikiem elektronicznym i wszystko OK.

co o tym myślicie to prawda :?: :?: :?:

Pierdoły, cały jest w ocynku ino ty mosz bomble na dachu i ten co to pisoł.

Opublikowano

:hi:

Cześć dziecioki

Chwila mie nie było a forymki w piaskownicy rozwalone :gwizdanie:

:hi:

Podrapało się kociarstwo :rolleyes:

Opublikowano

Nerwowe jakieś :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.