Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nerwowe jakieś :polew:

chyba biometr niekorzystny :mysli::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nerwowe jakieś :polew:

chyba biometr niekorzystny :mysli::kox:

Chyba tak[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 16:28_________________________________________________Decks to się chyba obraził na Was

Opublikowano

Decks to się chyba obraził na Was

Chyba na Was :cool1: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:03_________________________________________________Pany z innej beczki. Przedwczoraj przyszło mi nowe OC do płacenia ( od jakoś 12 lat jestem cały czas w PZU bez żadnej kolizji itp. , zniżkę mam max. - 60% ) w zeszłym roku płaciłem jakoś ~ 230 zł na pół roku , w tym roku mam do zapłaty 320 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zastanawiam się nad zmianą ubezpieczyciela bo PZU konkretnie przygrało w c**ja z tą ceną , w czym wy się ubezpieczacie ? W necie sprawdzałem na takim kalkulatorze OC z AXA i wyszło mi OC na pół roku 200 zł , a OC + AC 430 zł ( wkład własny 2k ) , jest to możliwe że OC + AC było by takie tanie ?

Opublikowano

Ja mam Aviva za cały rok 340 zł, tyle ze to było w zeszłym roku opłacone a ubezpieczalnie cos tam podnosiły OC.

Na Was się obrazili, bo mnie tam nie było, nieźle musieliście im depnąć na odcisk.[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:51_________________________________________________No paszliiii

No to narka :hi:

Opublikowano

:hi: co do biometru to mozecie miec prowda

co do pzu i innych wiekszosc ubezpieczalni posniosla grupy wiekowe czy wiek do jakieggo sa zwyzki z tego co wiem jedne do 27lat 2 do 30 - niestety pzu i warta sa w nich (do 30lat) jezeli sie nie myle[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 19:11_________________________________________________

Te szerokodupny...

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22623.0

Proszę się do tego dostosować :cool1:

No proszę , może jeszcze podjebiesz kolegę :gwizdanie: :baseball:

trza szeryfa Tomka z loxlejj :bicz::tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 19:13_________________________________________________
Market budowlany.

- Czy są te płytki z tej waszej gazetki za 9.99?

- Już się skończyły, niestety.

- Tak, jasne. Pewnie wcale ich nie było. Pisze, że oferta ważna do końca miesiąca, a już ich nie ma.

- Albo do wyczerpania zapasu. Wszystkie sprzedane.

- Oszuści. Kto się zajmuje gazetkami?

- Centrala w Warszawie.

- To już wszystko wiem... gorole!

I poszedł.

http://piekielni.pl/1948
Opublikowano

co do pzu i innych wiekszosc ubezpieczalni posniosla grupy wiekowe czy wiek do jakieggo sa zwyzki z tego co wiem jedne do 27lat 2 do 30 - niestety pzu i warta sa w nich (do 30lat) jezeli sie nie myle

No nie gadaj ... jak to prawda to żyjemy w najbardziej popierdolonym kraju na Świecie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:03_________________________________________________Pany z innej beczki. Przedwczoraj przyszło mi nowe OC do płacenia ( od jakoś 12 lat jestem cały czas w PZU bez żadnej kolizji itp. , zniżkę mam max. - 60% ) w zeszłym roku płaciłem jakoś ~ 230 zł na pół roku , w tym roku mam do zapłaty 320 zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zastanawiam się nad zmianą ubezpieczyciela bo PZU konkretnie przygrało w c**ja z tą ceną , w czym wy się ubezpieczacie ? W necie sprawdzałem na takim kalkulatorze OC z AXA i wyszło mi OC na pół roku 200 zł , a OC + AC 430 zł ( wkład własny 2k ) , jest to możliwe że OC + AC było by takie tanie ?

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:59_________________________________________________ :hi: Wszystkim niespiącym

:hi: Robert Wal do AXA-jo,cało moja familia i chyba z 10-ciu kumpli z roboty przeszło.Na dzień wczorajszy gośc wyliczył mi polisę na mojego-556 zeta -OC,NW+ASSISTANCE-w razie kolizji-auto zastępcze na 3 dni itp,itd Jak napisza Ci numer mojej polisy ,na który się Powołasz to Masz jeszcze dodatkowy rabat w płaceniu-od 50-100 zł :wink4:

19522 to numer do AXA -Powołaj się na ten NR.AA/1851437/00 Piotr Dorabiała Srawdz ile Ci wyliczą :naughty:

Opublikowano

:hi: Robert Wal do AXA-jo,cało moja familia i chyba z 10-ciu kumpli z roboty przeszło.Na dzień wczorajszy gośc wyliczył mi polisę na mojego-556 zeta -OC,NW+ASSISTANCE-w razie kolizji-auto zastępcze na 3 dni itp,itd Jak napisza Ci numer mojej polisy ,na który się Powołasz to Masz jeszcze dodatkowy rabat w płaceniu-od 50-100 zł :wink4:

:hi:

Właśnie cały czas kombinuję nad AXĄ :wink4: dawaj jakieś namiary gdzie w Rybniku mogę to załatwić :wink4:

Opublikowano

Patrz j.w. :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:07_________________________________________________Jo był XXX lat w PZU,potem w Link4 a teraz już drugie auto w Axa :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:09_________________________________________________A jak żech ubezpieczoł Audica-moje drugie auto {miałem jeszcze wtedy escorta cabrio} to wyliczyli mi na dzień dobry 80% zniżki -poważnie :naughty:

Opublikowano

Teraz też można tam zadzwonić ?

Opublikowano

To się załatwia przez telefon lub neta ,nikaj nie Musisz jezdzic[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

Teraz też można tam zadzwonić ?

O każdej porze-tylko nie wiem ,czy Ci teraz wyliczy ktos -Spróbowac Mogesz
Opublikowano

Patrz j.w. :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:07_________________________________________________Jo był XXX lat w PZU,potem w Link4 a teraz już drugie auto w Axa :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:09_________________________________________________A jak żech ubezpieczoł Audica-moje drugie auto {miałem jeszcze wtedy escorta cabrio} to wyliczyli mi na dzień dobry 80% zniżki -poważnie :naughty:

Bo ześ kolegów wciągnył od osoby mosz 10% zniżki :polew:

Opublikowano

Dzisiaj było "czynne" do 20:00 :kwasny: , ale w poniedziałek zadzwonię :good:

Opublikowano

Jo też dostana bon na 50 zeta sadexo :naughty::wink4:-jak Przejdziesz :cool1:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Tych bonów to w sumie by się z 10 już nazbierało i wszyscy nadal w Axa :wink4: W tym roku jo też porównywoł u innych i ni ma lepszej opcji za ta kasa,taki wypas.

Opublikowano

Jo też dostana bon na 50 zeta sadexo :naughty::wink4:-jak Przejdziesz :cool1:

To krupnika w Realu kupisz :decayed:

Opublikowano

H4mm3R jak będziesz zamawiał smycze to weź dla mnie 1 szt :rolleyes:

:good: :good:

Opublikowano

Jo też dostana bon na 50 zeta sadexo :naughty::wink4:-jak Przejdziesz :cool1:

To krupnika w Realu kupisz :decayed:

Już się w lodówce chłodzi :decayed::naughty::polew:
Opublikowano

To jo wam nie mówia ile ko płaca za OC AC :gwizdanie:

A Ty tam się nie liczysz ... my nie mamy babci co nam co miesiąc € wysyła :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

H4mm3R jak będziesz zamawiał smycze to weź dla mnie 1 szt :rolleyes:

:good: :good:

:hi::good::wink4: :>[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:18_________________________________________________

To jo wam nie mówia ile ko płaca za OC AC :gwizdanie:

A Ty tam się nie liczysz ... my nie mamy babci co nam co miesiąc € wysyła :cool1:

:tongue4:

:gwizdanie: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.