Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może lepiej jakiś RTV AGD w np. oszołomie czy cuś :mysli:

Wejdz na ceneo.pl czy cos w tym stylu :wink4: Jo od tego przeważnie zaczynam -potem dalej działam :cool1::wink4: I gazetki z promocjami se Przejrzyj :naughty:http://www.ceneo.pl/Systemy_nawigacji_GPS;004+snawigacja[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:34_________________________________________________Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby :wink4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert Lark 43 ,dobra bateria i można wrzucić AM

Opublikowano

Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby :wink4:

Idzie ij "załadować" Auto Mapa ?

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:46_________________________________________________

Robert Lark 43 ,dobra bateria i można wrzucić AM

:hi:

Ok zobaczę , porównam :wink4:

Opublikowano

aaaaaaa no i cena :good:

Opublikowano

siemanko ,spać nie umiecie :?:

ide nyny bo jutro na rano :confused4:

Opublikowano

Cytat: cabriofan Dzisiaj o 23:40

Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby wink4

Idzie ij "załadować" Auto Mapa ? Myslę ,że tak,tylko po co?jak tam prawie cała Europa jest

Opublikowano

productToCategory.jpg

Opublikowano

A według mnie AM jest najlepsza :wink4:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:51_________________________________________________

siemanko ,spać nie umiecie :?:

ide nyny bo jutro na rano :confused4:

No to nic wyśpij się :wink4::hi:

Ja też za chwilkę spadam :wink4:

Opublikowano

też używam AM i nie narzekam

Opublikowano

aaaaaaa no i cena :good:

Artur cena to nie wszystko-funkcjonalnosc przede wszystkim-testowałem jedna manta z tych tanszych i wk...ła mnie fest-na tym swoim programie
Opublikowano

Wiesiek coś się raz chwalił , że potrafi to "ogarnąć" ( chodzi o AM ) :decayed:

Opublikowano

bede jutro u Was potestujesz moją

Opublikowano

A co powiecie o LARK FREE BIRD 50.3 lub 50.1 ?

Opublikowano

to ma być intuicyjne i precyzyjne nic poza tym ,a cena to wiele :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:56_________________________________________________

A co powiecie o LARK FREE BIRD 50.1 ?

nic :gwizdanie: nie bawiłem się tym :tongue4:

Opublikowano

też używam AM i nie narzekam

Wiem ,że jest super ,bo nie raz przez Niemcy za***iście prowadziła itd,tej mojej z tomtoma jeszcze tak konkretnie nie przetestowałem za granicą ,bo nie miałem okazji
Opublikowano

Raczej na 99% wybiorę coś z Lark'a lub Tom Tom'a 4.3" lub 5.0 " , myślę , że we wszystkich da się wgrać AM ???

Opublikowano

też używam AM i nie narzekam

Wiem ,że jest super ,bo nie raz przez Niemcy za***iście prowadziła itd,tej mojej z tomtoma jeszcze tak konkretnie nie przetestowałem za granicą ,bo nie miałem okazji

ja moją po słowacji,czechach,austrii,niemczech i narzekać się nie da[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:03_________________________________________________mapa 6.0

Opublikowano

Raczej na 99% wybiorę coś z Lark'a lub Tom Tom'a 4.3" lub 5.0 " , myślę , że we wszystkich da się wgrać AM ???

Potestuj w media :wink4::naughty: albo na elektrownia Podjedz :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.