Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było minęło , trudno Pioter gapa z Ciebie i tela :gwizdanie: :wink4:

to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy :wink4::naughty:

sie ma te 2.5 :polew::cool1: nie w tym Arturku :naughty: :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink4: wiem
Opublikowano

jak nie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:07_________________________________________________o f*ck :blink:

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki :wink4:

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: :polew: :wink4:

to dopiero równa cyfra :kox: :gwizdanie: :blink: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało

Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci :baseball: to szybko pojdzie :wink4: :>
Opublikowano

Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci :baseball: to szybko pojdzie :wink4: :>

Nikt jej nie wyrzucił :cool1: Jest dalej na forum ale po prostu tu nie zagląda :gwizdanie:

Opublikowano

Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci :baseball: to szybko pojdzie :wink4: :>

o matko :blink:,spam pójdzie w setki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:34_________________________________________________ale trza przyznać ,że "kilka" stron "dołożyła"

Opublikowano

Krzysiek tu tylko zagląda , ale nic nie pisze ... chyba się tej kisty przestraszył :mysli::tongue4:

Opublikowano

chyba zła na nas

(mnie)

Opublikowano

Na HBO leci film z Thandie Newton , ale sucza z niej jest :naughty::kox::slina:

Opublikowano

jak nie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:07_________________________________________________o f*ck :blink:

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki :wink4:

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: :polew: :wink4:

to dopiero równa cyfra :kox: :gwizdanie: :blink: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało

Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci :baseball: to szybko pojdzie :wink4: :>

Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci :baseball: to szybko pojdzie :wink4: :>

Nikt jej nie wyrzucił :cool1: Jest dalej na forum ale po prostu tu nie zagląda :gwizdanie:

;( Wimo Wróc!!!!
Opublikowano

;( Wimo Wróc!!!!

:>

Opublikowano

Tomek ( Decks ) jej zabronił , podobno Artur puszczał do niej oczka w "Sękatej" :gwizdanie: :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Na HBO leci film z Thandie Newton , ale sucza z niej jest :naughty::kox::slina:

dwa razy niegodej

Krzysiek tu tylko zagląda , ale nic nie pisze ... chyba się tej kisty przestraszył :mysli::tongue4:

jo je nie bylo mnie od 997 a pilnowolech ta 1000 a tu usz 1002
Opublikowano

Na HBO leci film z Thandie Newton , ale sucza z niej jest :naughty::kox::slina:

fajna babka :good:

Opublikowano

I wyżrałem tego Leszka , czyżby brać następnego ? :mysli:

Opublikowano

zescie naklepali

Opublikowano

Tomek ( Decks ) jej zabronił , podobno Artur puszczał do niej oczka w "Sękatej" :gwizdanie: :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

:shocked: no co Ty ?[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:42_________________________________________________ :no:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:43_________________________________________________

I wyżrałem tego Leszka , czyżby brać następnego ? :mysli:

pijesz sam ,ja lece bo nie wstane

Opublikowano

Robert Tys tam Pisoł -kto bogatymu zabroni......-MARZYC :> Kiedys marzyłem o cabrio i było cabrio-co prawda escort,ale Schumacher Edition ,potem marzyłem o 2,8 i jest 2,8 tak że....Uwierz w marzenia i sam je spełniaj :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :>

Opublikowano

Tomek ( Decks ) jej zabronił , podobno Artur puszczał do niej oczka w "Sękatej" :gwizdanie: :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4:

:shocked: no co Ty ?

No teraz się nie wypieraj :gwizdanie: :cool1:

:kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

RockNRolla bdb film, Arturoo jako jutro robisz ?

Opublikowano

Robert Tys tam Pisoł -kto bogatymu zabroni......-MARZYC :> Kiedys marzyłem o cabrio i było cabrio-co prawda escort,ale Schumacher Edition ,potem marzyłem o 2,8 i jest 2,8 tak że....Uwierz w marzenia i sam je spełniaj :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :>

No gadałem kto bogatemu zabroni , tamta była za coś koło yno 37 k € :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.