Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no w końcu mogłem odwiedzić rybnik ;)

Jak będzie cieplej, to częściej będę wpadał :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieka za spota zas sie z wami bylo milo spotkac,

siemian thx za ustawenie swiatel teraz mozna wkoncu jezdzic w nocy szybceej niz 60kmh

:)

rozboj w bialy dzien - najazd nagaro blue :polew:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:26_________________________________________________arturoo i se fajnie teraz kickdown'y robi ze jo o tym wczesnij niewedziol

Opublikowano

:hi:

I sory po raz kolejny że nie wpadłem ale ostatnio zalatany jestem :(

Opublikowano

Ja też może z 15 minut wcześniej będę :wink4:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:03_________________________________________________

:mysli: no ciekawe wszystko możliwe ,tylko po co przepłacac??/ :gwizdanie:

No ja jakbym już AC płacił to nigdzie indziej tylko w PZU :cool1:

ja też :wink4:

Opublikowano

Dzięki za spota :notworthy::good:

Frekwencja :good:

Miło było poznać "nowych" kolegów na spocie w Rybiku :wink4:

Opublikowano

Dzięki za spota .

Czyli smyczki mam domówić dla:

-Piotrka

-Roberta

-Tomka

-i..............

dopisywać się proszę

kopiujcie posta i dopisujcie się

Opublikowano

Dzięki za spota .

Czyli smyczki mam domówić dla:

-Piotrka

-Roberta

-Tomka

-i..............

dopisywać się proszę

kopiujcie posta i dopisujcie się

no mnie już masz na liście :decayed:

Opublikowano

Ty żeś jest na każdej liście :tongue4::naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 22:12_________________________________________________Robert polecam do spróbowania :

eac50e90fd2cf37cmed.jpg

to tylko pije się jak kompot ,a działa :kox::naughty::decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 22:47_________________________________________________H4mm3R :notworthy: .

Zamiast kompotu z owoców to będę sobie zapodawał do obiadków :wink4::decayed:.[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 22:48_________________________________________________

arturoo i se fajnie teraz kickdown'y robi ze jo o tym wczesnij niewedziol

tylko brykę trza też wyhamować :gwizdanie:,niech Ci to nie wejdzie w krew :gwizdanie: :wink4:

to ma cieszyć nie zabijać ,to autko nie waży 1100 kg :naughty::cool1: tylko zdecydowanie więcej :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:00_________________________________________________wczoraj o tej porze tu był tłok ,z dzisiaj jakaś posucha

widocznie tylko ja mam dostęp do

eac50e90fd2cf37cmed.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Spać chopki :tongue4:

Artur Ciebie tyn soczek już ululoł do łóżeczka :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Artur Ciebie tyn soczek już ululoł do łóżeczka :decayed: :decayed:

no trochę tak :decayed:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

Kajś to mnie widzioł wczora Tomek ? :cool1:

Opublikowano

Kajś to mnie widzioł wczora Tomek ? :cool1:

Na światłach w Radlinie od Wodzika jakoś podobno padlinka jechała na HIDzie :decayed:

Opublikowano

Na światłach w Radlinie od Wodzika jakoś podobno padlinka jechała na HIDzie :decayed:

A to żeś się nie kapnył , że jo padlinami nie jeżdża :cool1:

Opublikowano

Na światłach w Radlinie od Wodzika jakoś podobno padlinka jechała na HIDzie :decayed:

A to żeś się nie kapnył , że jo padlinami nie jeżdża :cool1:

Nie byłech sie pewny czy kolo za kierownicą w kasku jechoł :decayed:

Opublikowano

Nie byłech sie pewny czy kolo za kierownicą w kasku jechoł :decayed:

:decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi::a4fan: :a4fan:
Opublikowano

:hi:

Synki

Znowu jestem za stratą bo wszystkich nowych nie poznałem :kwasny:

Ale nic straconego robi się ciepło to bydymy leżec na trowie koło Nacyny :przebiegly:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 11:31_________________________________________________Ida robić navi szwagrowi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.