Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 07:44_________________________________________________Wstawać śpiochy dziś spot :naughty::decayed:.[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 07:45_________________________________________________Ta gorzoła to dziś dziewuchy piją ,dobrze pamiętam :?: W sobotę faceci w niedzielę babki :?:

Ja dziś będę bez "kierowcy" :disgust:.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Dzwoncie do Arka ,zbliża się historyczna chwila dla Rybnika

no i nikt nie dał znać......

Arturoo gratulacje :good:

Stanley, Adrenalina miło było was tu u nas poczytać :>

Opublikowano

:hi: z rana

:hi:

Dzwoncie do Arka ,zbliża się historyczna chwila dla Rybnika

no i nikt nie dał znać......

o tej porze to ja nawet do Kasi nie dzwonie jak mam zostać dłużej w pracy :wink4:

Arturoo gratulacje :good:

:notworthy: dzięki

Opublikowano
  • Autor

Arturoo nie byłeś wczoraj przed południem w okolicach Pawłowic na "wiślance" :?:

Opublikowano

ja nie ale jak spałem to może Kasia gdzieś mi klucze podwędziła :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

:hi: Rybnik

no i nikt nie dał znać......

to usuńcie te parę stron ... zrobi się jeszcze raz :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

Za pełne ubezpieczenia płaca ~4k :cool1:

Robert kup się jako tanio navi która Ci się podoba, a ja Ci na to wgram co będziesz chciał :wink4: Automapa, TomTom, IGO...

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: Rybnik

:hi:

Za pełne ubezpieczenia płaca ~4k :cool1:

Gadałem , że kilka k :cool1:

Robert kup się jako tanio navi która Ci się podoba, a ja Ci na to wgram co będziesz chciał :wink4: Automapa, TomTom, IGO...

Ok :good:

Opublikowano

:hi: :hi:

Za pełne ubezpieczenia płaca ~4k :cool1:

to mi pzu wyciągnęło 2200 ode mnie za wozidełko

:hi: :hi:

Robert kup się jako tanio navi która Ci się podoba, a ja Ci na to wgram co będziesz chciał :wink4: Automapa, TomTom, IGO...

:good:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:43_________________________________________________

Pany, ten kto chce smycz to po 10zł zaliczki dziś na spocie :cool1:

a nie 12 :gwizdanie: :?:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:43_________________________________________________a przesyłka :?:

Opublikowano

Pany, ten kto chce smycz to po 10zł zaliczki dziś na spocie :cool1:

a nie 12 :gwizdanie: :?:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:43_________________________________________________a przesyłka :?:

przecież piszę że zaliczka, jak ktoś chce to może całość zapłacić (13-14zł) poza tym, Ty już sobie sam zamówiłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:51_________________________________________________Artur skoro już zamówiłeś, to domów jeszcze 4szt. chyba że jeszcze ktoś się zadeklaruje że chce. A na spocie dam Ci kesz :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: pany

nimocie smyki z a6 :tongue4:

pytanie z wlepy wynika tarcze mom:

p 1LG - WG ETKI 320X30MM (musza kupic klocki)

t 1KD - nieznalozlezlech w etce ;/ oznaczenia (jeszcze poczatkujacy jestech) :good:

Opublikowano

nie ma problemu mogę zamówić dla wszystkich chętnych :good::wink4:,tym bardziej ,że inne rzeczy też u kolegi jarko sobie zamawiam

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 11:28_________________________________________________

Opublikowano

pytanie z wlepy wynika tarcze mom:

p 1LG - WG ETKI 320X30MM (musza kupic klocki)

t 1KD - nieznalozlezlech w etce ;/ oznaczenia (jeszcze poczatkujacy jestech) :good:

1LG:

33816671.jpg

1KD :

92866966.jpg

Opublikowano

:hi:

Synki

Opublikowano

:hi:

Synki

:hi: Senior

Opublikowano

:hi:

Synki

Powitać skoro świt :decayed:

Opublikowano

Noo baa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.