Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:?: tzn :mysli:

Robercik Wytłumacz Arturowi jak Cie kolega wkopoł :polew: :polew: :polew::wink4: No chyba ze to nie Ciebie? :mysli:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:40_________________________________________________Robert nawiguje :>[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:44_________________________________________________Dzwoncie do Arka ,zbliża się :cool1: historyczna chwila dla Rybnika :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:46_________________________________________________ida :pali::tongue4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Badboy napisał jeżeli dobrze pamiętam na 600 a ja na 600+1 post i dziad wykasował swojego posta - wyszło na mnie :chytry:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:48_________________________________________________

ida :pali::tongue4:

Jo teraz przyszeł z "kotłownie" :naughty:

Opublikowano

teraz kojarzę ,a Ty chciałeś wykasować swojego posta i mnie wkopać

Opublikowano

I otworzyłem myślę na dziś ostatniego Leszka :mysli::kox:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:50_________________________________________________

teraz kojarzę ,a Ty chciałeś wykasować swojego posta i mnie wkopać

:guma:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:50_________________________________________________Pioter :naughty:http://otomoto.pl/audi-a4-a4-cabrio-s-line-diesel-C13921354.html

Opublikowano

ja mam już 2 driny i kończę bo na rano trza iść pańszczyznę odrobić[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:52_________________________________________________wlane

Opublikowano

ja mam już 2 driny i kończę bo na rano trza iść pańszczyznę odrobić[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:52_________________________________________________wlane

musisz przetrzymać do tego 1 k :cool1: dzwoń do Hammera

Opublikowano

teraz kojarzę ,a Ty chciałeś wykasować swojego posta i mnie wkopać

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista :cool1:

Opublikowano

no jak kista to trz iść nyny bo niedługo bukowina i się trza bedzie obstawic

Opublikowano

no jak kista to trz iść nyny bo niedługo bukowina i się trza bedzie obstawic

Ale to Pioter obiecoł :cool1:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:59_________________________________________________999 :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista :cool1:

Przywieza tyle gorzoły ile Wypijesz przy mnie :gwizdanie: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

ku***a ale żech je już słaby :beer1:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:01_________________________________________________

sliczne ,kolorek pikny

fajny kolor nie :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista :cool1:

Przywieza tyle gorzoły ile Wypijesz przy mnie :gwizdanie: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

na łatwo to Ci z nim nie pójdzie jak raz

Opublikowano

jeszcze 10 postów :kox:

Opublikowano

Wiesiek , Artur , ja i może jeszcze ktoś :mysli: wyżerymy ta kista i jeszcze Ci braknie :cool1:

Do nas to wchodzi jak woda :kox:

Opublikowano

ku***a ale żech je już słaby :beer1:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:01_________________________________________________

sliczne ,kolorek pikny

fajny kolor nie :naughty:

jo tyż :decayed:

Opublikowano
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.