Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

navi trzeba testować w drodze ,a nie w sklepie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:08_________________________________________________w sklepie można sprawdzić jak szybko się zapisują dane na pendraku

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

navi trzeba testować w drodze ,a nie w sklepie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:08_________________________________________________w sklepie można sprawdzić jak szybko się zapisują dane na pendraku

i pomacac :wink4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:18_________________________________________________

Raczej do "rtv euro agd" podjadę :wink4:

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/lark-freebird-50-1-mapa-map.bhtml ta mi wpadła w oko

stosunkowo tanio :)
Opublikowano

podjedź wieczorem,przymierz do autka ,czy taka żarówa nie da Ci za bardzo popalić w oczy,ja w mojej mam jak jeżdżę od wieczora zmniejszoną jasność ekranu na max,pamiętaj ,ze ona będzie gdzieś przed Tobą i mniej więcej na wysokości wzroku[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:19_________________________________________________na mieście luz ale w trasie bez latarni można się czasem wkur..ć

Opublikowano

ale ustawiasz tryb nocny wtedy ( albo AUTO ) i się ściemnia :wink4:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

dobijecie dzisiaj do 1000str ? :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:23_________________________________________________

Raczej do "rtv euro agd" podjadę :wink4:

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/lark-freebird-50-1-mapa-map.bhtml ta mi wpadła w oko

można do niej wgrywać rózne mapy ?

Opublikowano

tryb nocny i dzienny to lipa ,trza w wewnętrznych ustawieniach ściemniać na max

Opublikowano

:hi: z wieczorka

można do niej wgrywać rózne mapy ?

:hi:

Nie wiem , ale mam nadzieję :gwizdanie:

Czytałem opinie i ktoś tam pisał , że można :mysli::wink4:

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/opinie-lark-freebird-50-1.bhtml#content_3c - 2 odpowiedź

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:24_________________________________________________

tryb nocny i dzienny to lipa ,trza w wewnętrznych ustawieniach ściemniać na max

e tam , marudzisz :decayed:

Opublikowano

nie marudze tylko jezdze tez w nocy

Opublikowano

tryb nocny i dzienny to lipa ,trza w wewnętrznych ustawieniach ściemniać na max

Ja tam nie narzekam :wink4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:29_________________________________________________stanley :hi:
Opublikowano

nie marudze tylko jezdze tez w nocy

a już wiem czemu :naughty: za ciemno tera masz w środku :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

tryb nocny i dzienny to lipa ,trza w wewnętrznych ustawieniach ściemniać na max

Arturo to wyrezaj autopilota :decayed:
Opublikowano

dobijecie dzisiaj do 1000str ? :naughty:

Letko :naughty::kox:Pioter obiecoł , że postawi :drunk:

Opublikowano

nie marudze tylko jezdze tez w nocy

a już wiem czemu :naughty: za ciemno tera masz w środku :gwizdanie: :tongue4:

jasne :tongue4:

Opublikowano

Arturo to wyrezaj autopilota :decayed:

Artur cały czas przeca je na autopilocie :cool1:

Opublikowano

dobijecie dzisiaj do 1000str ? :naughty:

Letko :naughty::kox:Pioter obiecoł , że postawi :drunk:

Spoko :good: w lotto same dwójki to może choc jedna kumulacja zgarna :polew::wink4::decayed:
Opublikowano

Spoko :good: w lotto same dwójki to może choc jedna kumulacja zgarna :polew::wink4::decayed:

Ale pamietaj , za 1000 stawiosz kista gorzoły :decayed:

Opublikowano

No chyba,że zrobię to co bad..y :mysli::decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:37_________________________________________________

Spoko :good: w lotto same dwójki to może choc jedna kumulacja zgarna :polew::wink4::decayed:

Ale pamietaj , za 1000 stawiasz kista gorzoły :decayed:

ciekawe kto by ta kista opanowoł??? :polew: :polew: :polew: Jak tam same szofery :naughty:
Opublikowano

:?: tzn :mysli:

Opublikowano

Spoko :good: w lotto same dwójki to może choc jedna kumulacja zgarna :polew::wink4::decayed:

Ale pamietaj , za 1000 stawiosz kista gorzoły :decayed:

ok, przekonaliście mnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.