Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no dobrze zech spam nadrobiyl bo przynajmij wiym ze do flaszki z Toba nie siodom

ew jak juz siedna to musza ciu..lac i pic co 5

Dopisany: 28 Luty 2011, 20:15

to pomyłka jakieś nieporozumienie :no: co do kompa to gość za rondem koło plazy w kierunku na hermes po prawej mo doś tanio

ja wiem wiem pierchala, ale u mnie w robocie tez moga zalatwic po dobrej cenie dla pracownikow zalatwiaja, jo mom dosc nowego kompa tak zech zartowol :wink4: jakies sterowniki abo flashe inne pierdy pewnie potrzebuja abo scout nie obsluguje czegos co tu mom ;( mialem nadz ze mi ktos pomoze bo moze mial ten sam problem

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no w tym Ci nie pomoga nimach biegły :( ale w czym innym,a i owszem :tongue4:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:32_________________________________________________jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

Opublikowano

Artur jedziemy jutro do Wrocławia :naughty: :naughty: :naughty:

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-702ps-full-f-vat-C17683003.html

:blink: Ja mam urodziny w lipcu dopiero,wygrałeś w totka ?

Mówią,że darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy ,a co tam możesz mi takie sprezentować :kox::decayed: :decayed: :decayed:.

Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:
Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:

pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj :wink4:

Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:

pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj :wink4:

po śląsku to musisz napisać, bo tak to lipa :decayed:

Opublikowano
:notworthy: dziękówka biorę się za to :wink4:
Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:

pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj :wink4:

po śląsku to musisz napisać, bo tak to lipa :decayed:

do mie nie ma problymu moga i po slonsku pisac :gwizdanie:

Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:

pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj :wink4:

po śląsku to musisz napisać, bo tak to lipa :decayed:

do mie nie ma problymu moga i po slonsku pisac :gwizdanie:

tyś jest synek chachor :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

na Chwałowicach śmiertelny :kwasny:

Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:

pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj :wink4:

po śląsku to musisz napisać, bo tak to lipa :decayed:

do mie nie ma problymu moga i po slonsku pisac :gwizdanie:

hahaha no co za przesmiewcy :decayed:

po polsku tez sie pisze zalezy kto z kim godo :decayed:

Stanley dotarl mail?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: po robocie

na Chwałowicach śmiertelny :kwasny:

osz kur :(

nie wiesz co sie stalo? przy tasmie kajs?

Opublikowano

jakbyśta coś wiedzieli czamu mi nie funguje wycieraczka ze zadku to byda dźwięczny, bezpiecznik się poli :mysli:

no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac :rolleyes:

poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo :decayed:

nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru :wink4:

myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony :mysli:

pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj :wink4:

po śląsku to musisz napisać, bo tak to lipa :decayed:

do mie nie ma problymu moga i po slonsku pisac :gwizdanie:

hahaha no co za przesmiewcy :decayed:

po polsku tez sie pisze zalezy kto z kim godo :decayed:

Stanley dotarl mail?

ja, jest :good:

Opublikowano

:hi: po robocie

na Chwałowicach śmiertelny :kwasny:

osz kur :(

nie wiesz co sie stalo? przy tasmie kajs?

Na zabudowie dostał w głowę liną z KBH , ale w zeszłym tygodniu , dziś w nocy zmarł :kwasny:

Opublikowano

:hi: po robocie

na Chwałowicach śmiertelny :kwasny:

osz kur :(

nie wiesz co sie stalo? przy tasmie kajs?

Na zabudowie dostał w głowę liną z KBH , ale w zeszłym tygodniu , dziś w nocy zmarł :kwasny:

no to slyszalem :( drugi tez dostal ale lekko po twarzy podobno a ten ktory zmart podobno mocno mial czaszke uszkodzona ;(

Opublikowano

no to slyszalem :( drugi tez dostal ale lekko po twarzy podobno a ten ktory zmart podobno mocno mial czaszke uszkodzona ;(

ten drugi to mój znajomy, dostał w ucho ale mu go przyszyli z powrotem :wink4:

Opublikowano

3mcie sie

ida spac :lazy:

:hi:

Opublikowano

no ja do rana na czuwaniu w pracy :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.