Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3mcie sie

ida spac :lazy:

:hi:

:hi:

Wypowiadał ktoś z was umowę OC w PZU ? Ciulają się ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

składasz prośbę na piśmie i tyle,czas łącznie z czekaniem ( jeśli nie ma petentów :wink4:) 5 minut .

Opublikowano

chcę tam jutro Marzenę posłać bo nie mam czasu tam podjechać wystarczy jak napiszę jej upoważnienie ?

Opublikowano

tego nie wiem ja byłem osobiście , złożyłem rezygnację i dostałem od razu lepszą ofertę :kox::naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 23:54_________________________________________________nie ma ,że się nie da :wink4:

Opublikowano

Właśnie myślę , że jak dają coś lepszego to nie złożę ( lub ona nie złoży ) wypowiedzenia

Dla porównania w AXA , dostałem taką propozycję - OC + ubezpieczenie od kradzieży i pożaru ( całkowitego zniszczenia) ~ 590 na rok , w PZU samo OC 596 zł na rok

Opublikowano

Dostałem 180 zloty nizej .

Opublikowano

Dostałem 180 zloty nizej .

Mi tyle podnieśli w porównaniu do poprzedniego roku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Chyba moje argumenty były lepsze albo to urok osobisty :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 01:49_________________________________________________

:hi:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

:hi: :hi: :bry:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 09:18_________________________________________________

Chyba moje argumenty były lepsze albo to urok osobisty :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 01:49_________________________________________________

:hi:

mylisz se jezes po 30 :tongue4: starosc nie radosc :polew:
Opublikowano

Chyba moje argumenty były lepsze albo to urok osobisty :mysli:

Widząc Cię chyba zlitowali się nad Tobą :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a jo płaca za OC tyle co Andrzej :polew: i niestety m3rvin wiek tu nimo nic do gotki :cool1:

Opublikowano

a jo płaca za OC tyle co Andrzej :polew:

tzn ?

Opublikowano

a jo płaca za OC tyle co Andrzej :polew:

tzn ?

Albo Andrzej płaci tela co jo mimo tego że mo 60% zniżek = 700zł

Opublikowano

a jo płaca za OC tyle co Andrzej :polew: i niestety m3rvin wiek tu nimo nic do gotki :cool1:

warta i pzu ponoc podnioslo prog wiekowy

Andrzej tyla placi bo wiedza ze na grubie robi ;p

Opublikowano

warta i pzu ponoc podnioslo prog wiekowy

moja się pytała w HESTII i tam próg jest 29 lat :wallbash: :wallbash: :wallbash: debile :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 10:32_________________________________________________Dobra jada do roboty :kwasny:

:hi:

Opublikowano
:hi:Śiemano kto jeszcze smycze pisać do Artura na pw. zbliża sie 8 marca fajny gadzet dla żon kochanek itp. :tongue4:
Opublikowano
:hi: wiecie może jak lecą kable z tylnej wcieraczki bo chyba się przypoliły i teraz wycieraczka loto bez bezpiecznika :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.