Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A w tej AXIE wezmę chyba tylko OC :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A w tej AXIE wezmę chyba tylko OC :wink4:

To już Twój wybór :wink4: :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________ Burżuje biercie przykład z kolegi zamiast grubo kasa PZU oddawac :gwizdanie: 19522 to numer do AXA -Powołajcie się na ten NR.AA/1851437/00 Piotr Dorabiała -Sprawdzcie różnice :naughty: :naughty: :naughty: i przeliczcie ile za to idzie wyrezac w Waszych brykach :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:34_________________________________________________ :hi: Spierda..m do roboty kur.a pierwsza szychta po 2 tygodniach L4 masakra :shocked::hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: wstajemy spiochy :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: jak mi se dobrze spalo po tomkowej herbatce polecom panowie polecom :decayed:
Opublikowano

:hi: Siemanko

Tomi Arturo dzięki :notworthy:Tomo tak co z Krzychym tyn rum wypijećie :drunk:

nie ma problemu :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Trzebabyło nowe decory Andrzeja opić :decayed:

:good:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 10:02_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: jak mi se dobrze spalo po tomkowej herbatce polecom panowie polecom :decayed:

dobra była :> , tylko skosztowałem ale 80 volt lać w gardziel :naughty::decayed::blink:

MASAKRA!!!

:decayed:

Opublikowano

Trzebabyło nowe decory Andrzeja opić :decayed:

:good:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 10:02_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: jak mi se dobrze spalo po tomkowej herbatce polecom panowie polecom :decayed:

dobra była :> , tylko skosztowałem ale 80 volt lać w gardziel :naughty::decayed::blink:

MASAKRA!!!

:decayed:

nima lekko trza lac :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 10:09_________________________________________________a teraz roboty chycic - wiesz cos arturoo z tym VIN
Opublikowano

Jedna zło opinio :baseball:

Opublikowano

Jedna zło opinio :baseball:

mi se to libi :wink4:
Opublikowano

Jedna zło opinio :baseball:

:mysli: :gwizdanie:

dawno tam nie było odkurzane

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To teraz jeszcze nowo kiera i gałka z bigów i bydzie :kox:

plastyki przy kierownicy i gites ,teraz to mu to ładnie się prezentuje ,ożywiło się wnętrze[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 11:05_________________________________________________ :good:

Opublikowano

Jedna zło opinio :baseball:

po co Ci ten znaczek Sline ??? nad schowkiem ??? :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 11:06_________________________________________________Co zrobiłeś z tymi poprzednimi ? Miałeś alu ?

Opublikowano

znaczek był gratis z listwami :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 11:08_________________________________________________poprzednie szukają nowego właściciela :gwizdanie:

Opublikowano

tak alu ale nie szczotkowane :wink4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 11:14_________________________________________________fotoprikoly15.jpg

Opublikowano

poprzednie szukają nowego właściciela :gwizdanie:

tak alu ale nie szczotkowane :wink4:

Jaka cena , wiesz coś ? Zapodaj na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.