Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to żer bo mosz zaległości :naughty:

właśnie żera :przebiegly: mom z jakąś śmietana , ale też dobry

robert smacznego :decayed: :decayed: :decayed:

dziękuję :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

JA jeszcze dziś ani jednego nie zjadłem :decayed:

Teraz obiadek i potem może jakiegoś wpieprzę ( a jest 5 do mnie kupionych ) :wink4:

Nawet wiem w którym sklepie -stałem w kolejce za Marzeną :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________z marmeladą jest lepszy :naughty::wink4:
Opublikowano

Nawet wiem w którym sklepie -stałem w kolejce za Marzeną :gwizdanie: :tongue4:

Zapewne w Zebrzydowicach koło szkoły :wink4:

Opublikowano

a z adwokatem jeszcze nie próbowałem -chyba dopiero w robocie ,może z Krupnikiem jak dobrze pójdzie :decayed:

Opublikowano

Z marmoladą też już wpieprzyłem , teraz biorę z adwokatem :kox:

Opublikowano

Nawet wiem w którym sklepie -stałem w kolejce za Marzeną :gwizdanie: :tongue4:

Zapewne w Zebrzydowicach koło szkoły :wink4:

:good: bingo :decayed:
Opublikowano

:good: bingo :decayed:

zawsze kupujemy tam wszelkiego rodzaju pieczywo :wink4:

Opublikowano

Jak z Nowin do roboty jezdziłem to też rano bułki albo kołoczki :good::)

Opublikowano

Mają tam dobre pieczywo :good:

Opublikowano

boch był sprzedać złom z placu i uzbierało się tego na 1400plnów :decayed: i z tej okazji tela pączków :kox:

No to ładny syf musioł być na placu jak za tela złomu było :polew:

Opublikowano

boch był sprzedać złom z placu i uzbierało się tego na 1400plnów :decayed: i z tej okazji tela pączków :kox:

No to ładny syf musioł być na placu jak za tela złomu było :polew:

:polew: :polew: :polew:

Andrzej należy do takich ludzi którzy twierdzą " wszystko się przyda " i zbiera wszystko co możliwe

Opublikowano

boch był sprzedać złom z placu i uzbierało się tego na 1400plnów :decayed: i z tej okazji tela pączków :kox:

No to ładny syf musioł być na placu jak za tela złomu było :polew:

:mysli: Kur.a a może przy okazji pomyłkowo swoja bryka Oddoł??? :mysli::polew: :polew: :kox:
Opublikowano

boch był sprzedać złom z placu i uzbierało się tego na 1400plnów :decayed: i z tej okazji tela pączków :kox:

No to ładny syf musioł być na placu jak za tela złomu było :polew:

:mysli: Kur.a a może przy okazji pomyłkowo swoja bryka Oddoł??? :mysli::polew: :polew: :kox:

ja audi też poszło :gwizdanie: a tak na marginesie jest najlepsza cena skupu od wieków :shocked: 80 gr za kilo :good:
Opublikowano

To zes sie Endriu nachapoł :decayed::good: Musza powykrecac kaloryfery i inne metalowe rzeczy jak tela płacą :decayed:

Opublikowano

Dobra synki jo leca i widzymy sie dopiyro najwczysnij w niedziela po połedniu.

Jada do Wisły na balanga a jeszcze mie bachorz nie przestoł napierdzielac po wizycie szwagra.

Opublikowano

Dobra synki jo leca i widzymy sie dopiyro najwczysnij w niedziela po połedniu.

Jada do Wisły na balanga a jeszcze mie bachorz nie przestoł napierdzielac po wizycie szwagra.

To napij się i za nasze zdrowie :wink4::drunk:

Nara :hi:

Opublikowano

Dobra synki jo leca i widzymy sie dopiyro najwczysnij w niedziela po połedniu.

Jada do Wisły na balanga a jeszcze mie bachorz nie przestoł napierdzielac po wizycie szwagra.

No,to udanej imprezy-a na baniok se Wypij :tongue4: Czym sie Zatrułes,tym sie Lecz :naughty: :>
Opublikowano

To napij się i za nasze zdrowie :wink4: :drunk

Musza sie ograniczyc bo do rynty nie dociagna :polew:

Narta :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.