Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz jaki rozmiar opony, to Ci napisze co ma i w jakiej cenie. A jak chcesz coś konkretnego to pisz :wink4:

:cool1:

:baseball:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert oglądosz Top Gear?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:43_________________________________________________

Do tych co jadą do BT , słyszeliście , że w tą sobotę co tam będziemy Adaś będzie ostatni raz skakał na Wielkiej Krokwi i w ogóle to ostatni jego skok ??? :naughty::kox:

bydziesz płakoł ;(
Opublikowano

bydziesz płakoł ;(

Ni yno bydzie tam wkurwy ludzi , w piątek już Zakopianka bydzie zajebano :cool1:

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:45_________________________________________________Nie mam BBC , niedawno maiłem ale tylko do marca gratis teraz mi to wyłączyli kutafony jedne :wallbash::chytry:

Opublikowano

Napisz jaki rozmiar opony, to Ci napisze co ma i w jakiej cenie. A jak chcesz coś konkretnego to pisz :wink4:

:cool1:

:baseball:

umiesz czytać ze zrozumieniem "napicze co ma" a "napiszę co mam" to chyba różnica :cool1:

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-i1492409792.html szkoda że nie automat :disgust:

Opublikowano

to jo spadom bo za chwila się zaczyno cyfra kanał 82 :kox::hi: branoc

Opublikowano

to jo spadom bo za chwila się zaczyno cyfra kanał 82 :kox::hi: branoc

mosz te BBC Konw...coś tam ??? :disgust:

Opublikowano

to jo spadom bo za chwila się zaczyno cyfra kanał 82 :kox::hi: branoc

mosz te BBC Konw...coś tam ??? :disgust:

no raczyj :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Napisz jaki rozmiar opony, to Ci napisze co ma i w jakiej cenie. A jak chcesz coś konkretnego to pisz :wink4:

umiesz czytać ze zrozumieniem "napicze co ma" a "napiszę co mam" to chyba różnica :cool1:

Ja nie pytałem czy Masz , to Ty napisałeś że "napiszesz co ma i w jakiej cenie"

rozciepołeś sie jak sagi w pokrziwach :cool1:

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:53_________________________________________________

no raczyj :naughty: :naughty: :naughty:

Jaki mosz pakiet ??? :baseball:

Opublikowano

nie wiym jaki płaca 49pln :tongue4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________a najbardzij mie wnerwio to że znajomy płaci 51pln i mo wszystko :angry: a jest krocyj w cyfrze niż jo :wallbash:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:57_________________________________________________lecz jeszcze musza do pieca wciepać :hi:

Opublikowano

Ja płacę ~ 70 zł mam prawie wszystko ( oprócz m.in. BBC , Filmbox'ów i Cinemax'ów ) :wallbash: :wallbash: :wallbash:

mam wszystkie HD , HBO , C+ ...

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 23:04_________________________________________________ Nara :hi:

Obejrza film na C+ jakiś Horror leci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

h.je z czarnej Vectry zjebały mi dzisiaj z rana dzień :kwasny:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: Aro ile ci dowalili :mysli:
Opublikowano
  • Autor

100 zł i 2 pkt za brak pasów :wallbash:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 08:31_________________________________________________

100 zł i 2 pkt za brak pasów :wallbash:

najbardziej frajerski mandat, :wallbash:

dlatego dla własnego bezpieczeństwa i żeby zostało na piwo jeżdzę w pasach :wink4:

Opublikowano

To jeszcze nie najgorzej :gwizdanie: ale na biednego nie trafiło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja nie jeżdżę i nie będę jeździł w pasach :cool1:

Opublikowano

a ja nie jeżdżę i nie będę jeździł w pasach :cool1:

wolność wyboru :wink4:

ja ostatnio dostałem 300zł i 8 pkt :disgust:

Opublikowano

a ja nie jeżdżę i nie będę jeździł w pasach :cool1:

twardziel :evil:

:hi: dobry Rybnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.