Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobry den :hi:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:18_________________________________________________narazie tylko się rozglądam :)

zresztą pracujesz teraz na zachodzie to może tam coś znajdziesz

no kilka autohausów zwiedziłem i wiem że w Austrii auta są dużo droższe niż w niemczech

Arek ja Ci moją czarną strzałe sprzedam :naughty::decayed:

no to dbaj o nią :good:

Opublikowano

Top Gear leci też na BBC Entertainment codziennie-a tego jeszcze mi nie zakodowali jak Knowledge :cool1::)

Też mam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:giveheart::slina:

5438402687_8ff4baa78a_z.jpg

Opublikowano

H4mm3R po 17 :cool1:.[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:30_________________________________________________Rozkminiłeś co z lapkiem :?:

Opublikowano

ok

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________Pany ściągał kto etke ze strony podanej przez Wieśka?Ściągnąłem i przy wypakowaniu potrzebne jest hasło :mysli:?

Opublikowano

Pany ściągał kto etke ze strony podanej przez Wieśka?Ściągnąłem i przy wypakowaniu potrzebne jest hasło :mysli:?

tekkno--/3458DGFngk4ztrewq-66V5International2010 :decayed:

Opublikowano

Artur jak tam moja smycz ? :naughty:

No właśnie :naughty::rolleyes:

Opublikowano

kończę szyć :decayed:

Opublikowano

:hi:

co do tego hasła to chyba jest złe bo mi nie wchodzi :(

Pany ściągał kto etke ze strony podanej przez Wieśka?Ściągnąłem i przy wypakowaniu potrzebne jest hasło :mysli:?

tekkno--/3458DGFngk4ztrewq-66V5International2010 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to był dla mnie pechowy weekend, wczoraj mandat, a dziś mój pies potraktował mi maskę samochodu swoimi pazurkami :wallbash:

Opublikowano

Pany może jakaś kawa popołudniowa ? :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 16:38_________________________________________________np.w SWD ?[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 16:38_________________________________________________SJZ :naughty: :gwizdanie: ?[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 16:38_________________________________________________SWD?[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 16:40_________________________________________________

to był dla mnie pechowy weekend, wczoraj mandat, a dziś mój pies potraktował mi maskę samochodu swoimi pazurkami :wallbash:

Cały weekend psy Ci dokuczają :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Pany może jakaś kawa popołudniowa ? :naughty:

mi się nie chce z domu ruszać dziś :disgust:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 18:52_________________________________________________

co do tego hasła to chyba jest złe bo mi nie wchodzi :(

A tam gdzie to wszystko wypakowałeś nie masz pliku txt. "password" ???

Opublikowano

:hi:

Po zajebiszczej imprezce.

A tam gdzie to wszystko wypakowałeś nie masz pliku txt. "password" ???

No właśnie tam powinno być hasło.

Ja mam takie tekkno--/3458DGFngk4ztrewq-66V5International2010

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek a co to za imprezka była :?:

Opublikowano

A tam gdzie to wszystko wypakowałeś nie masz pliku txt. "password" ???

mnie sie pyta o pass przy wypakowaniu pliku rar. i ten pass nie chodzi co podajecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.