Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja nie wiem o co kaman :mysli:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________Wiesiek navi śmiga , mam już wgraną AM 6.7 EU :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tam gdzie to wszystko wypakowałeś nie masz pliku txt. "password" ???

mnie sie pyta o pass przy wypakowaniu pliku rar. i ten pass nie chodzi co podajecie

To masz wersję z mojej płyty czy ściągnięte z netu.

Moją starą wersję na CD możesz wyrzucić, poprawną ściągniesz z netu było tym gdzieś koło 1000.

Jak masz ściągniętą to nic nie rozpakowujesz tylko instalujesz.

Jeszcze raz link do Etki ściągasz instalujesz robisz update i wtedy działa.

http://www.etka-online.net/ wchodzisz i klikasz Скачать программу ETKA 7.2 бесплатно.[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:29_________________________________________________

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________Wiesiek navi śmiga , mam już wgraną AM 6.7 EU :wink4:

:good:

Ale ja spadam bo mam zaległości ze spaniem a jutro na I zmianę. :hi:

Opublikowano

A ja jutro na 5:00 idę :kwasny:

też zaraz spadam

Opublikowano

Dzięki Arturoo za pogaduchy przy cappuccino :decayed::notworthy:

Wzajemnie :wink4::decayed:

Opublikowano

Jeszcze raz link do Etki ściągasz instalujesz robisz update i wtedy działa.

http://www.etka-online.net/ wchodzisz i klikasz Скачать программу ETKA 7.2 бесплатно.[br]

właśnie tą wersje ściągnąłem i żeby ten plik rozpakować to potrzebuje hasło :disgust:

Opublikowano
:hi: Tomek ty nieśpisz :mysli::polew:
Opublikowano

:hi:

ja odpoczywam, bo śpi się we dwoje :decayed:

Prawdę gada polać mu rumu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Jeszcze raz link do Etki ściągasz instalujesz robisz update i wtedy działa.

http://www.etka-online.net/ wchodzisz i klikasz Скачать программу ETKA 7.2 бесплатно.[br]

właśnie tą wersje ściągnąłem i żeby ten plik rozpakować to potrzebuje hasło :disgust:

:mysli: o ile pamiętam to hasła nie było.

Ja mam rozpakowaną przyjedziesz to Ci nagram :wink4:

Opublikowano

Mam w autku 2 gniazda ,dokupie 2 rozdzielacze gniazd zapalniczek i spalanie powinno zejść do poziomu Lupo 3L :decayed: .[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 12:03_________________________________________________Koniec z przepałami :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: jo usz kupil :naughty:

06032011267.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Listewki założone widze :good:

Opublikowano

:hi: :hi: jo usz kupil :naughty:

06032011267.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No to teraz jeszcze reszta i będzie prawie allroad. :gwizdanie:

Opublikowano

Do allroad'a to jeszcze kilka modów zostało :gwizdanie:

Opublikowano

Do prawie allroada :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 13:18_________________________________________________No dobra Allroad. :good:

Opublikowano

No tak :embarrassed:

Opublikowano

Do prawie allroada :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 13:18_________________________________________________No dobra Allroad. :good:

zobaczymy narazie z modow nic moze na lato jak dobrze z $ wyjde to jakies alumki 17 lub 18 :wink4:
Opublikowano

Do prawie allroada :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 13:18_________________________________________________No dobra Allroad. :good:

zobaczymy narazie z modow nic moze na lato jak dobrze z $ wyjde to jakies alumki 17 lub 18 :wink4:

:good:

Na razie lecę do domciu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.