Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na luloka wielosezonowe :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na luloka wielosezonowe :decayed:

I regularnie sikosz po tych gumach czernidłem żeby się fajnie świeciły :polew:

Opublikowano

Nigdy w życiu jeszcze nie używałem żadnego czernidła do gum :wink4:

Opublikowano

Nigdy w życiu jeszcze nie używałem żadnego czernidła do gum :wink4:

No to pianki, bo nie powiesz mi że po ludwiku Ci się ostatnio tak opony błyszczały :gwizdanie:

Opublikowano

Nigdy w życiu jeszcze nie używałem żadnego czernidła do gum :wink4:

No to pianki, bo nie powiesz mi że po ludwiku Ci się ostatnio tak opony błyszczały :gwizdanie:

Robert izoplastem jedzie po rajfach

Opublikowano

Nigdy niczym opon nie smarowałem :cool1: Dobry szampon to podstawa , czasami lakier przelecę woskiem i tyle ... w tym roku planuję kupić z Meguiars'a jakiś wosk , szampon i glinkę , ale do opon nic :takiego:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 09:23_________________________________________________

No to pianki, bo nie powiesz mi że po ludwiku Ci się ostatnio tak opony błyszczały :gwizdanie:

Ludwikiem myjesz bryczę ? :kox:

Opublikowano

Ludwikiem myjesz bryczę ? :kox:

Ni Cifem :decayed:

Opublikowano

no to mosz bez zarysowań

Opublikowano

no to mosz bez zarysowań

A jak :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek , tyś je wysokiej klasy specjalista , przed chwilą leciołeś do awarii i zaś żeś je nazot

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________Tomek podobno i zola w aucie myje ... płynem do mycia podłóg :naughty::kox:

Opublikowano

Wiesiek , tyś je wysokiej klasy specjalista , przed chwilą leciołeś do awarii i zaś żeś je nazot

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________Tomek podobno i zola w aucie myje ... płynem do mycia podłóg :naughty::kox:

Ad1 Nie wafluj

Ad2 I pastuje

Opublikowano

Zaroz jada na dół ,momy robota yno czekom jak skończą inni bo mi na łeb co ściepnom

Opublikowano

Ad1 Nie wafluj

Ad2 I pastuje

Ad. 1 Nie wafluja :cool1:

Ad. 2 bez mała Prontem jedzie

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 09:36_________________________________________________

Zaroz jada na dół ,momy robota yno czekom jak skończą inni bo mi na łeb co ściepnom

Wiesiek nie obijej :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

No to pianki, bo nie powiesz mi że po ludwiku Ci się ostatnio tak opony błyszczały :gwizdanie:

Ludwikiem myjesz bryczę ? :kox:

chopie wiesz jak sie po tym lakier świeci :kox:

Opublikowano

to po myciu olejem lakier namaż , wiesz jak się będzie świecił :naughty::kox:

Opublikowano

chopie wiesz jak sie po tym lakier świeci :kox:

Jak psu jajca :decayed:

Opublikowano

to po myciu olejem lakier namaż , wiesz jak się będzie świecił :naughty::kox:

padosz Ty tak robisz :naughty: potym Twój szarak zbiero kurz i mosz większo głębia koloru :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 09:42_________________________________________________zbierom się, bo jada przednio szyba wymienić :hi:

Opublikowano

Marzec 2011, 09:42[/size]_________________________________________________zbierom się, bo jada przednio szyba wymienić :hi:

A co pękła :?:

Opublikowano

No jeździł z tą luftbiksą , a jakiś dziadek przed nim jechał i zapomniał , że z przodu szyba jest :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.